search delete menu

Aralık 2017’de Piyasaya Girip Zarar Eden Yatırımcılar Bu Zarardan Nasıl Kurtulur?

1- Hodl ! Ama bunun da bir garantisi yok. 3 ay sonra 17.000 $’dan aldığınız Bitcoin 1000 $’da olabilir.
2- Kripto para borsalarında trade etmek. Tamam bu güzel bir seçenek olabilir, elinizdeki Bitcoinler’i ya da diğer koinleri satıp aşağıdan almak ve böylece koin miktarını arttırmak. Ama zararınızı bu trade’lerle ne kadar azaltabilirsiniz, zararın tamamından kurtuluş elinizde tuttuğunuz koinlerin fiyatı tekrar yükselmeden mümkün değil!
3- Margin trading! işte sorunuzun cevabı burada. Diyelim ki 1 bitcoininiz var ve zarardasınız 17000 $’dan aldınız şu anda 7000$! Zararınız 10.000 $! Kolay değil gibi gözükse de margin trading ile bir iki doğru hamlede kar’a geçmeniz çok olası. Peki nasıl? Gelin size açıklayayım

1:20 Kaldıraç

Bir Bitcoin’niniz var bunu sermaye olarak kullanıyorsunuz. Bu sermayenizin tam 20 katıyla işlem yapabilirsiniz demek, yani 20 Bitcoin ile.
Şimdi düşünün bitcoinin fiyatı 1000 $ arttı 7000 idi 8000 oldu. Kaç para kazandınız dersiniz? Tam 20.000 $ bu tamamen kârınız.
İşte tüm zararınızı çıkarttığınız gibi kâra da geçtiniz.
Artık beklemeye bir son verin ve margin trading’in avantajlarından yararlanmaya başlayın.

%100 Bonus Fırsatı

Margin Trading yaptığınız kurumun size %100 Bonus verdiğini düşünün. Yani siz 1 BTC yatırdınız, bunun karşılığında onlar da size 1 BTC verdi. Bu sayede yaklaşık 8000 $ değil de 16.000 $ ile işlem yapmaya başladınız. 1:20 oranda kaldıraçla birlikte siz 1 Bitcoin vasıtası ile 20 değil, tam tamına 40 Bitcoin alıp satmakla elde edeceğiniz kâr artık sizi bekliyor!

Sadece Boğa Piyasasında Değil Ayı Piyasasında Da Kazanın

Margin trading’te avantajlar bununla sınırlı değil. Sadece yükselirken değil düşerken de para kazanabileceğiniz, short yani açarak elinizde Bitcoin satışı yaparak fiyatın düştüğü yerden pozisyonunuzu kapatın ve kârınızı 20 kat olarak cebinize koyun. Böylelikle sadece boğa piyasasında değil ayı piyasasında da para kazanın. Bütün profesyoneller size “HOLD!, bekleyin!” diyorken kendileri margin trading ile servetlerine servet katıyorlar. Bunu yaparken de sizi uzak tutmak için “aman sakın girmeyin diyorlar” Evet onlar düşerken de çıkarken de kazansın ama siz bekleyin, “elinizdeki zararla başbaşa” kalın. Demek istedikleri aslında bu kadar basit…

Hesap Açmak, Para Yatırmak Çok Kolay!

Margin trading için hesap açmak sadece 2 dakika sürüyor. İşlem platformunuzu bilgisayarınıza ya da telefonunuza yüklemek ise sadece 1 dakika.
Paranızı Bitcoin ya da Ethereum olarak yatırın.
İster Amerikan Doları, ister Türk Lirası, isterseniz yine Bitcoin ya da Ethereum olarak çekin.
Daha fazla bilgi için www.cryptofx505.com/AVANTAJLAR adresini ziyaret edebilir ya da direkt Sydney ofisimizde size yardımcı olmak için bekleyen müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Whatsapp veya Telegram üzerinden +61 407 879 470 numaralı hat üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 17 May 2018, 15:02
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.