search delete menu

Avrupa Brokerlik Şirketleri Kripto Para İşlemlerini Ekliyor

Avrupa brokerlik şirketleri arasında yer alan Robomarkets, müşterilerine kripto para işlemlerine bağlı CFD işlemlerine erişim seçeneklerini ekledi. Bitcoin, Bitcoin Cash, Dahs, Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi bazı en popüler kripto paralar, işlem aracı olarak listeye eklendi.
Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonuna kayıtlı yatırım şirketi olan Robomarkets izleyen CFDlerin müşterilere sunulduğunu açıkladı: BTC/USD, ETH/USD, DASH/USD, LTC/USD ve XRP/USD. Maksimum geçerli kaldıraç 1:5 seviyesinde olacak şekilde bu araçlar Metatrader 4, Metatrader 5 ve Webtrader platformlarından işlem görebilecek. Aynı zamanda şirketin kendi R Trader terminalleri üzerinden de işlem yapmak mümkün olacak. Buna ek olarak R Trader platformu, 1:1 kaldıraç değeriyle takas olmadan kripto para satın alma seçeneği sunacak.
Müşterilerine yeni kavramı sunan şirket, birçok CFD işlemcisinin kullandığı işlem araçlarının aksine, kripto paralarla 7/24 işlem yapılabileceğini söyledi. Buna yasal paraların, emtianın ve stokların işleme açık olmadığı hafta sonlarında da yapılabileceği söyledi. Brokerlik şirketi, bu faktörlerin işlem yapanların daha fazla işlem stratejisi kullanmasına izin vereceğini söyledi.

Avrupa Brokerlik Şirketleri Zamana Ayak Uyduruyor

Şirketin Avrupa kalkınma yöneticisi olan Konstantin Rashap şunları söyledi: “Robomarkets zamana ayak uyduracak ve en son teknoloji çözümleri uygulayacak. Avrupa pazarında büyümemizi sürdürürken, müşterilerimize yeni işlem varlığı sınıfı sunmaktan memnunuz. Robomarkets’te yer alan 8.700’den fazla araca kripto paraları da ekleyerek sadece taleplere cevap vermekle kalmıyoruz, aynı zamanda sistematik olarak hizmetlerimizi ve kalitemizi geliştiriyoruz.”
Avrupa brokerlik şirketlerinin kardeş şirketi olan Roboforex, ilk Bitcoin ve Ethereum işlemlerini Eylül 017 tarihinde başlattı. Belize lisansına sahip şirket aynı zamanda CFD tabanlı Bitcoin Cash, Dash, Litecoin ve Ripple’ı da yılın başlarında listesine ekledi.

Teknochain - 20 Mar 2018, 14:17
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.