search delete menu

Bitcoin 115 Ülkede 3000 Tüccar Tarafından Kabul Edilecek

Danimarka merkezli ödeme ödeme sağlayıcısı Coinify, bu hafta 3.000 satıcıya  Countr ile olan ortaklığıyla Bitoin ödeme yöntemini kabul edebileceklerini açıkladı. Bu yaz Countr’ın mobil tabanlı POS yazılımı, Coinify’ın dijital para birimi platformuna entegre edilecek ve 115 ülkeden müşterilerin Kripto para ile ödeme yapmasına izin verilecek.

115 Ülkede Bitcoin İle Ödeme Hizmeti Sunuluyor

Koinify, Bu Yaz 3000 Tüccara Bit Zehirini SunacakDijital ödeme sağlayıcısı Coinify, şirketin en iyi  adımlarından birinin Bitcoin adaptasyonu olduğunu söyledi. 1 Haziran’da 14 ayrı kripto parayı bünyesine alan Coinify uygulaması Amsterdam merkezli COUNTR  ile yapmış olduğu anlaşma ile daha büyük kitlelere açılacağını belirtti. Countr’ın 2014 yılından bu yana 115 ülkede 3.000’den fazla tüccar tarafından kullanılmakta.
Countr POS’un kurucularından John Staunton, “Yeni ödeme teknolojilerinin avantajlarından yararlanarak tüccarların işini büyüttüğümüz için mutluyuz” açıklamasını yaptı. “Blok zincirinin önümüzdeki yıllardaki önemli ödeme yöntemlerinden biri olması bekleniyor ve onu POS sistemimize entegre etmekten heyecan duyuyoruz.”

Coinify Kripto Paraları Daha Geniş Bir Kitleye Sunmayı Amaçlıyor

Koinify, Bu Yaz 3000 Tüccara Bit Zehirini SunacakCoinify, kendisine bir blokaj ödeme sağlayıcısı (bPSP) diyor, 2014 yılında Mark Højgaard ve Lasse Birk Olesen tarafından kuruldu. Başlangıç olarak, alanının dijital para birimi işletmeleriyle ortaklık kurdu ve Seed Capital Denmark ve SEB Venture Capital gibi firmalardan milyon dolarlık yatırım aldı.
Coinify Satış Müdürü Morten Bebe, Countr ile yaptığı son ortaklığın şirketin hizmetlerini dünya çapında daha geniş bir kitleye yayacağını söyledi.
Morten Bebe, “Coinify, herkese alternatif ödeme yöntemleri kullanma fırsatı ve Kripto para ödemelerini kabul etme imkânı sunarak Kripto para birimlerinin kullanımını yaygınlaştırma görevine öncülük ediyor”  “Countr POS ile hem çevrimiçi hem de çevrimdışı ortamlarda Kripto Para ödemelerini genişletmeyi surduruyoruz.”
Coinify, Avrupa kıtasındaki müşterilerine hizmet vermeye devam edeceğini, ancak genel olarak Asya ve küresel pazarlara da hizmet vereceğini söyledi. Countr ile olan ortaklığı, çevrimiçi işletmelerin (e-ticaret),  mağazaların ve çeşitli ülkelerin bu yaz dijital para birimi çözümlerinden faydalanma şansı sağlayacağını söyledi.
Sizce Bu Ortaklıktan Bitcoin Ne Derece Etkilenir ? Fikrinizi Yorum Kısmında Belirtebilirsiniz.

Teknochain - 13 May 2017, 19:41
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorumlar

adasdasd
13 May 2017, 20:00(#)

Tüccar demek herşey demek en az 200$ fırlar gerçekse bu haber

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.