search delete menu

Bitcoin Ağını İzlemek İçin Kullanabileceğiniz Websiteler

Bitcoin Ve Diğer Birçok Kripto Paranın Geçmiş Ve Gelecek İstatistiklerini İncelemek İçin Birçok Websitesi Mevcut Şimdi Bunlardan Birkaçını inceleyeceğiz.
BLOCKCHAİN
Blockchain.info olarak da bilinen Blockchain Şimdiye kadarki en eski blok zincir araştırmacılarından biridir. Blok zincirinin web sitesini kullanan kullanıcılar, içerikleri, işlem tanımlayıcılarını ve ağdaki tüm işlemleri Görebilir . Blockchain, işlem başına ödenen ücret, işlemin içerdiği blok yüksekliği, kaç teyit gerçekleşti ve daha fazlası hakkında bilgi verir.

OXT
OXT Bitcoin ağında olan işlemleri gösterebilir. Bununla birlikte, web sitesindeki çeşitli grafik ve çizme araçlarını kullanarak Bitcoin blok zincirindeki farklı davranış türlerini analiz etme imkanı tanır. Bu ücretler, işlemler, senaryolar ve daha fazlasını kapsayan zamansal çizelgeleri içerir. OXT, aynı zamanda işlem ve bit arkadaşı adres davranışında farklı bir perspektif sunan dağılım çizimleri de sunar.

                                 AĞ İSTATİSTİKLERİ VE GRAFİKSEL ÇİZİM ARAÇLARI

SATOSHİ.İNFO
Statoshi.info web sitesinde çok sayıda gerçek zamanlı Bitcoin ağ istatistikleri Mevcuttur. Web sitesinin bireysel gösterge panelleri düğüm sayılarını, bant genişliği kullanımını, ücret tahminlerini, sistem ölçümlerini, mempool verilerini ve daha fazlasını Görmenize İmkan Tanır.

BİTCOİN WİSDOM
Bir Diğer Websitemiz Bitcoin Wisdom Üzerindeki fiyat çizelgeleri Bölümü, web portalındaki en popüler bölümlerden biridir. Bitcoin Wisdom’un fiyat çizelgeleri, Bitstamp, BTCC, Kraken, Bitfinex ve daha birçok borsayı görüntüler. Dahası Bitcoin Bilgeliği, ağ zorluğu, geçmiş ve şimdiki hashrat gibi diğer istatistiksel verileri de gösterir.

NODE COUNTER
Node Counter , ağ boyunca Bitcoin düğümlerini Anlık izlemenizi Sağlayan analitik bir web sitesidir. grafik ortamda Bitcoin , Bitcoin Classic, XT ve Core düğümlerini içerir. Her tablo, alternatif Bitcoin istemcilerine işaret eden havuzlar yanında ağdaki çeşitli düğümleri ve engelleme boyutu önerilerini gösterir.

Siz Hangi Websitelerini Kullanıyorsunuz Yorumlarda Belirtebilirsiniz.

Teknochain - 17 Apr 2017, 18:41
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.