search delete menu

Bitcoin / Altcoin Portföy Takip Platformları

Kripto para piyasasında yatırım takibi büyük önem taşır. Portöyünüzün her geçen gün ne denli artış veya düşüş gösterdiğini iyi analiz etmek gelecek adımları daha doğru atmanızı sağlar. Sizler için portföy takip platformlarını bir araya getirdik.

Cryptotrackr.com

Anlaşılır ve kolay bir platform sunan Cryptotrackr, arayüz açısındanda gayet başarılı. Hesap oluşturmadanda hızlıca portfötünüzü oluşturup takibini yapabilirsiniz. Bunlar dışında fazla bir özellik barındırmıyor. 

Coin.fyi

Bir diğer platformumuz olan coin.fyi takip konusunda gayet başarılı. Hızlıca hesap oluşturup yaptığınız yatırımları kolayca tanımlayabilirsiniz. Ayrıca portföyünüzün toplam değerinin değişimini yüzde ve dolar cinsinden takip etmenize olanak sağlıyor. Dilerseniz birebir olarak yatırım yaptığınız kripto paraların değerini 24 saatlik değişim şeklinde takip etmenizde mümkün.

Ayrıca portföyünüzün hemen altında bulunan kısımdan Piyasaya dair verileri, gerçekleşecek ICO‘ları takip edebilirsiniz.

Cointrackr.com

Basit arayüzüne rağmen portföyünüze dair bir çok veriyi içerisinde barındıran bir platform. Grafikler ile desteklenen Cointrackr yatırımınızın saatlik, günlük ve haftalık değişimine hızlı bir şekilde ulaşılmanıza olanak tanıyor. 

Hemen altında bulunan kısımdan ise kripto paraların takibini birebir yapabiliyorsunuz. Üye olmadanda işlem yapabilirsiniz fakat sonrasında kullanmaya devam etmeniz açısından üye olmanız şart. Bir diğer özelliği ise portföyünüzü başkası ile paylaşmanıza imkan vermesi

Coingenius.co

Diğer platformlardan en büyük artısı yeni oluşturduğunuz portföyünüzün geçmişe yönelik takibini grafikler üzerinden yapabilmeniz. Yani şu an değeri 1000$ olan yatırımınızın geçmişte hangi değerleri gördüğünü takip edebiliyorsunuz.

Burdakilere ek olarak kullanmış olduğunuz platformları bize iletişim kısmından bildirerek listeyi büyütmemize yardımcı olabilirsiniz.

Teknochain - 23 Dec 2017, 11:23
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.