search delete menu

Bitcoin.com Blockchain Tabanlı Noter Sistemi Geliştirdi

Bitcoin.com Bir İlke İmza Atarak İlk Blockchain Tabanlı Noter Sistemini Geliştirdi. Herkes Kullanabilir notary.bitcoin.com Adresine Girip Dosyanızı Yüklemeniz Yeterli , Onay Almasının Ardından Belgeniz Blok Zincirine Dahil Olacaktır.


Ayrıca Bitcoin.com Şunları İfade Etti: ”Tarihsel olarak hükümetler, önemli yaşam dokümanlarını (tapu, sürücü belgeleri ve doğum belgeleri gibi) yayınlayarak Kendilerini güvenilir üçüncü parti Olarak İlan Ettiler.”
Bu eylemin amacı, Bitcoin.com Blockchain Tabanlı Noterlik Hizmeti Başlattı
Blok zincirine Önemli Belgeyi Yüklemek ve Bu Belge için İleriye Dönük Referans Almaktır. Teknik olarak, bir belge hükümete ait evrak işlerini, Fotoğraf ,hatta bölge işaretli bir resim parçası içerebilir.
Bitcoin.com’un web sitesinde bu şekilde belirtilmiştir: “Belgenizin bir şifreleme özeti, bitcoin blok zincirinde saklanır ve gönderilme zamanına bağlanır. Belgeniz, konvansiyonel hükümet belgelerine benzer Veya kısıtlı bir formdan tam çözünürlüklü bir filme kadar herhangi bir şey olabilir. ”
Sizde notary.bitcoin.com Adresinden 0.005 Btc Gibi Bir Ücret Ödeyerek Blockchain Altyapılı Noter Hizmetini kullanabilirsiniz.

Teknochain - 15 Apr 2017, 20:07
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.