search delete menu

Kripto Para Piyasaları : Bitcoin Fiyat Bilinmeyen Bölgeye Tırmanıyor

Bitcoin fiyatının Nisan ayının son haftasında kendiliğinden yükseldiği görülüyor, çünkü Kriptoparaların değeri yeni seviyelere çıkmış durumda. 27 Nisan öğleden sonra Bitcoin’in fiyatı, dünya çapındaki borsalarda 1360$ değerine ulaştı. 

Bitcoin Haftalık Fiyat Görünümü

Bitcoin şu an bilinmeyen bir fiyat aralığındadır çünkü bir kez daha son 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek değerini % 10 aştı . Borsalarda global ortalama BTC başına yaklaşık 1330 $ olan fiyatı , 28 Nisan sabahı hafifçe azaldı. Bitcoin’in genel piyasa kapitalizasyonu da şimdiye dek olduğundan daha yüksek ve şu anda 21.3 milyar dolar pazar payı mevcut durumda. İşlem hacmine gelirsek son üç günde BTC’nin 500 milyon doların üzerinde işlem görüyor.

Haftalık görünüm ve teknik göstergeler, Boğa trendinin henüz bitmediğini, ancak kısa vadede bir sıkıntı yaşandığını gösteriyor. Bitcoin’in 100 Hareketli Ortalaması SMA , 200 SMA trend çizgisinin oldukça üstünde, bu da yükselen tırmanışın uzun vadede devam edebileceği anlamına geliyor. Göreceli Güç Endeksi ile, alıcıların hala kartlarını oynadıklarını ve fiyatı yükseltmeye devam edebileceğini varsayabiliriz.

Kripto Paraların Toplam Değeri 33 Milyon Doların Üzerinde
Piyasalar Güncellemesi: Bitcoin fiyat artışı bilinmeyen bölgeye tırmanıyor

Altcoinlerin Genel Piyasa Değeride 33 Milyon Doları Geçmiş Durumda Bitcoinin hemen altında seyreden Etherumun piyasa değeri , son 24 saat içinde 5,9 milyar dolara fırladı. Bir Etherum şu an 65 dolar seviyelerinde ve Günlük piyasa hacmi 300 Milyon doları aşıyor . Rippleninde son zamanlarda iyi bir trend yakaladığını görüyoruz , bunda akbankın son zamanlarda yapmış olduğu anlaşmanın etksi hakim diyebiliriz.
Litecoin (LTC) piyasaları, segwit devreye girdikten sonra iyi devam ediyor . Şu anda LTC, 750 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip adet fiyatı ise 14 doların üzerinde. Son iki hafta içinde fiyatı 70 $ ‘da sabit kalan Dashdada bir artış görüldü. son 24 saat içinde 7$’lık bir yükseliş ile 78$ seviyelerinde olduğu görülüyor.

Spekülatörler, ETF, Japonya ve Bitfinex Sorunlarına Bakıyor, Ancak Fiyat Neden Yükseliyor Kimse Karar Veremiyor

Piyasalar Güncellemesi: Bitcoin fiyat artışı bilinmeyen bölgeye tırmanıyor
Bitcoin destekçileri fiyat artışından memnun , ancak kimileri Bitfinex ve diğer borsalar arasındaki yüksek fiyat spreadlerinden dolayı şüpheliler Japonya’nın Bitcoini yasallaştırmasının da fiyatı yükselttiği söyleniyor. artışın nereden geldiği net değil belirsizliklerin Bitfinex ve diğer global borsalar arasındaki 100 dolar farkından kaynaklanıyor. Kriptoparalardaki değişimin önümüzdeki haftalarda düzene girmesi bekleniyor.
 
Bitcoin fiyat eğilimleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorum Kısmında Belirtebilirsiniz.

Teknochain - 28 Apr 2017, 18:03
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.