search delete menu

Tüm Zamanların Üstünde Bitcoin Fiyatı 1400$'ları Aştı

Bitcoin fiyatı, 1400$ aşarak bir kez daha yüksek seviyeleri gördü. Bitcoin’in başarılı yükselişi devam ederken, Bitcoinciler tek yürek ve akıllarda tek soru – Fiyat ne kadar yüksek olacak?

Bitcoin Yükselişi İle Geleneksel Varlıkları Solladı

Dijital para birimi 23 milyar dolar piyasa değeri elde ettiğinden beri değeri daha önce görülmemiş seviyelere yükseliyor. 2017 yılının ilk çeyreği, yılın büyük bölümünde fiyatın sürekli olarak 4 haneli fiyatın üstünde kalması Bitcoin için iyi oldu Dahası, bitcoin fiyatı var olan geleneksel tüm varlıklardan daha iyi performans gösterdi ve altının spot fiyatının da üstünde kaldı. İnsanlar, başarısız ekonomiler, sermaye kontrollerinden kaçış ve başka nedenlerden dolayı Kripto paranın iyi bir sığınak olduğunun farkına varmaya başlıyor.

Ethereum ve Genel Kriptopara Piyasasının Yükselişi

Bitcoin'in Fiyatı Moon Bound Break 1400 $ ve Tırmanma Bitcoin, o kadar iyi performans sergileyen tek kriptopara değil. Coinmarketcap.com’a göre ilk yirmi kriptoparanın büyük bir çoğunluğunda önemli fiyat artışları görüldü. Tüm bu alternatif belirteçlerin öncüsü Ethereum, bitoine kıyasla ikinci büyük pazar ve çok hızlı bir şekilde yüksek değerler yakalamaktadır. Ethereum 30 Nisan’da 80$ ve üzerini gördü 7 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı

Bu arada, geleneksel borsalar, Kriptopara piyasasının heyecan verici büyümesine kıyasla daha kötü.  net değeri 40 milyar dolara yaklaşan Kriptoparalar. Bitcoin gibi dijital varlıkların bu yıl sarsaklanmadan kurtularak ana akımına geçtiğine inanıyor.

Çok sayıda spekülatör ve tahminci , fiyatın bu yıl 1500-2000 $ aralığını test edeceğine inanıyor. Şimdiye kadar bitcoin, yıldan yıla kıyasla ortalama yüzde 200’ün üzerinde ve durdurulamaz bir parasal güç olduğu kanıtlamış durumda.

Bitcoin'in Fiyatı Moon Bound Break 1400 $ ve Tırmanma

 

Teknochain - 01 May 2017, 19:59
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.