search delete menu

Bitcoin Performansı Yine Zirvelerde

Bitcoin fiyatı bir kez daha 1300$’ın Üstünde ve şu an bir ons altın fiyatından daha iyi performans gösteriyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde, bitcoin’in piyasa esnekliği şimdiye kadar olduğundan daha güçlü olduğunu gösterdi.

ALTINDAN ÜSTÜN

2017 yılının ilk dört ayında, BTC farklı bir seyir izlediği için bitcoin katılımcıları heyecanlıydı. Şu anda 20 milyar dolarlık bir piyasa hacmine sahip Bitcoin. 25 Nisan’da , altın spot fiyatından birkaç hafta önce olduğu gibi yine daha iyi bir performans gösterdi .

Bitcoin piyasaları gözyaşı dökmesine rağmen, yükseliş oldukça mütevazı oldu. Diğer kripto para birimleri söz konusu olduğunda, Ethereum, Dash ve Monero gibi altcoinler, bitcoin’in yüzde 30’luk ilk çeyrek kazançlarından daha iyi performans gösterdi. Örneğin, Dash fiyatı yüzde 800 üzerinde arttı ve Ethereum’un piyasa değeri yüzde 600 arttı.

BİTCOİNE TALEP VAR

Bitcoin, diğer yandan, Rusya, Hindistan, Çin , Venezuella, Japonya ve daha pek çok ülkeden talep görüyor . Bu ülkelerin tümü için Üstel dalgalanma hacimleri ,  özellikle Localbitcoins platformda. Hem Hintli hem de Çin hükümetlerinin, bitoini yasallaştırma ve düzenleme söylentileri hızla çoğalıyor . Ek Olarak Japonya hükümetinden gelen bitoin hamleleri ilede sektör güçlenmekte
Birçok Bitcoin destekçisi, bu yıl bir döviz bozdurma Exchange Trade Fund (ETF) ‘nin onaylanmasını umuyordu. Fakat , 10 Mart tarihinde ABD Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu, ETF’yi reddetti. Büyük bir fiyat düşüşü yaşamak yerine, ETF’nin reddinden sonra para piyasaları toparlanmaya devam etti.
Tüm dünyadaki talebin üzerinde , Bitcoin Tartışma yaratan ölçeklendirme girişimlerindede da ayakta kaldı. Merkezi olmayan para birimi $ 1300 aralığına yaklaştıkça ABD doları karşısında önemli ölçüde ilerlemeye devam ediyor. Bitcoin’in neden bu kadar iyi performans gösterdiğini tam olarak kimse anlayamıyor ve genele baktığımızda Bitcoinciler Yükselişten Memnun.

Teknochain - 26 Apr 2017, 18:46
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.