search delete menu

Bitcoin Sınırları Zorluyor 2000$'a Doğru

Dijital altının fiyatı son 24 saatte 1960 seviyelerini gördü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrar yükseldi. Fiyatı 2000$’ı geçerse yılbaşından bu yana fiyatını 2 ye katlamış olacak.
Bir Nisanda yayınlamış olduğumuz Kripto Paraların Değeri 25 Milyar Doların Üzerinde İsimli Yazı üzerinden tam olarak 49 gün geçti ve Kripto Para piyasası neredeyse değerini üçe katlama noktasına geldi. Coinmarketcap’in 1 nisan ve 19 mayısdaki görüntüsü durumu özetler nitelikte

01.04.2017 Coinmarketcap

19.05.2017 Coinmarketcap


Bitcoin market hacmi 30 milyar doları geçmiş durumda ve son 24 saatte yaklaşık 1 milyar dolar hacme sahip tabi bu muazzam büyüme boşuna değil bir kaç ay geriye gitmek bu büyümenin sebeplerinden bazılarını bize açıklayabilir.
Yine 9 Nisanda yayınlamış olduğumuz Bu Yaz Japonyada 260.000 Mağaza Bitcoin ile ödeme kabul edecek , Hindistan Hükümeti Bu Yaz Bitcoin’i Yasallaştırmaya Hazırlanıyor gibi gelişen birçok durum Bitcoin fiyatının bu seviyelere gelmesine etki etti.
Ayrıca burda değinmemiz gerek diğer önemli noktalardan biride Bitcoin’in genel kripto para hacmi yaklaşık 50 günlük süreçte %67’den %47’lere geriledi bundaki en büyük etken Bitcoinin son zamanlarda gündeme gelen işlem yavaşlığı. İnsanlar Kripto para devrimini yavaş yavaş kabulleniyor ancak Bitcoin’in diğer kripto paraların atası olarak bazı eksik kaldığı noktalar olabiliyor. Sonuç olarak Bitcoin bir devrimi başlattı ancak bu Bitcoin’in her zaman zirvede kalacağının garantisi olamaz Kripto para sektörü her geçen gün kızışıyor ve önümüze yenilikler getiriyor. Tabi bu süreçte inişleri ve çıkışlarıyla her zaman Bitcoin’in yanında olmak ancak diğer Kripto paralarada haksızlık etmemek gerekir.
Son Olarak Bitcoin Almak İçin Tereddütte Kalanlara , Dur az daha düşsün hemen alacağım diyenlere itafen,

 

Teknochain - 19 May 2017, 16:45
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.