search delete menu

Bitfinex Bitcoin Fiyatına Belirsizlik Getiriyor

Geçtiğimiz Haftalarda Bitfinex Bankacılık Ortaklarıyla Alakalı Sorunlarını Açıkladı Ve Müşterilerinin Para Çekimlerini Durdurduğunu Belirtti . O günden beri Bitcoin Fiyatı Yukarı Yönlü Bir Hareket İzlemekte ve küresel değişim ortamında yeni seviyelere ulaşıyor. Bitfinex fiyatı diğer borsalara göre 100$ daha yükseklerde seyretti buda Kriptoparacıların bir balon oluşumu endişesini arttırıyor.

Bitcoinde Dibi Görme Endişesi

20 Nisan’dan bu yana Bitfinex’den herhangi bir açıklama gelmedi ve tüccarlar, takas para çekimlerinin ne zaman açılacağını merak ediyor.belirsizliğin yanı sıra, Zivkovski içerdekilerin halihazırdaki yükselişle bile aşağı yönlü olduğunu söylüyor. Zivkovski, ağ ölçekleme sorunu, özellikle herkesin üzerinde anlaşabileceği bir çözüm bulunmadığı için pek çok kişinin endişe duyduğunu belirtti.
Zivkovski, Döviz geri çekilme sorunları çözüldüğünde veya düşüş eğilimi yaşandığında (döviz tasfiyesi gibi), bitcoin fiyatının şu anda yapay olarak şişirildiği için agresif bir şekilde düşmesinin muhtemel olduğunu söyledi.
Bitfinexdeki durum ve Bitcoinin Fiyatı Hakkında Ne düşünüyorsunuz? Sizce yapay olarak mı şişiriliyor ? Aşağıdaki yorumları bize bildirin.

Teknochain - 27 Apr 2017, 18:52
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.