search delete menu

Blockchain işlem Kuyruğunda Yeni Rekor

Bitcoin fiyatında rekor kırdığı gibi Blockchain İşlem Kuyruğudu rekora koşuyor, özellikle 5 mayıs tarihinde tüm zamanların en yüksek bekleyen işlem sayısına ulaştı. 85.000 BTC ve 155.000 Doğrulanmamış işlem mevcuttu.

150.000 Doğrulanmamış İşlem

22 mayıs tarihindeki 100.000 onaylanmamış işlem rekorunu kırarak 150.000 doğrulanmamış işleme ulaşan blockchain sosyal medya ve forumlarda çokca tartışıldı.
Bazıları ağın spam saldırısı altında olduğunu, bazıları ise birikmenin son günlerdeki fiyat artışına bağlıyor. Ufak ücretlerle gönderilen küçük işlemler ağın iyice yavaşlamasına sebebp oluyor.

İşlem Ücretleri

Fazla işlem sayısının yanı sıra işlem ücretlerindede artışlar görülmekte 21 Inc işlem ücreti hesaplayıcısına göre şu anda en ideali 220 satoshi/byte şeklinde buda ortalama şu anki değere göre 1.10$ civarında

Rekorlar Yılı 2017

Son zamanlarda, Bitcoin kullanıcılarının sayısı büyük bir artış içerisinde, işlem sayısı artan bir grafik ile yükseliyor . Bitcoin ticaret hacmi de son bir ayda yüksek seviyelerde seyretti ve 24 saat içinde sadece 1 milyar dolar değerinde işlem görüldü.
2017’de Bitcoin’in birçok rekor kırdığını söylemek mümkün, bazıları negatif olarak görülsede aslında bu rekorlar Bitcoin’in giderek dahada küreselleştiğini gösteriyor.

Bitcoin Ağı'nın İşlem Kuyruğu Bir Başka Kaydı KesiyorKırılan Rekorlar

 
Blockchain İşlem Kuyruğu Ve Bitcoinin Kırdığı Rekorlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? Yorum Kısmından Bize Bildirebilirsiniz.

Teknochain - 06 May 2017, 20:18
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.