search delete menu

Blockchain Tabanlı Oyun ''Speel Of Genesis''

İçindekiler

Video oyun geliştiricileri Everdreamsoft ve ortağı All 4 Game ile birlikte geliştirdiği Blockchain tabanlı mobil oyun “Spells of Genesis” isimli resmen duyuruldu. 20 Nisan’da oyunun bitiş sürecine yaklaştığına dair bir basın açıklaması yapmışlardı.
‘Speel Of Genesis, stratejik kart oyunlarının dijitalleşmiş versiyonudur. Oyuncular kartları toplayıp onları düşman kartlarını imha etmek için kullanıyor. Grafik arayüzü açısından iyi görünüyor. Ancak, oyunun en ilginç kısmı, kullanıcıların Blockchain’de kartlarını muhafaza edebilmeleri
”Speel Of Genesis” Pazarlama Müdürü Markéta Korteova, oyun piyasaya çıktığında “kullanıcıların oyun başarıları, altın ve kart kazanmaları, toplanan kristaller ve kart düzeyi yükseltmeleri ile birlikte sınırlı özel bir kart alacaklarını” söyledi.
Blockchain Tabanlı Oyun 'Genesis Büyüleri' Dünyaya Açılıyor
Bu özel kart aynı zamanda Blockchain destekli bir karttır. Yapmış oldukları basın açıklamasında, bu kartın oyunun orijinal halini oynayan kullanıcılara hediye edildiğini ve bununla Birlikte Bitcoin adreslerini hesaplarına bağladığını söyledi.
Web sitelerinde bu kartlardan bazılarını sergileyen bir haber sayfası mevcut.
 

TANITIM


Oyun Hakkındaki Gözlemlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz.
 

Teknochain - 14 May 2017, 11:02
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.