search delete menu

Bovsan Ön kayıt Süresince Tüm Kullanıcılarına 0.025 Ethereum Hediye Ediyor

Türk kripto para piyasasına hızlı bir giriş yapan Bovsan.com, Ön kayıt süresince kayıt olan tüm kullanıcılarına 0.025 Ethereum hediye ediyor.
Ön kayıt aşaması ve referanslarınız ile toplamış olduğunuz bonus Ethereum’ları borsa faaliyete geçtiğinde kullanabileceksiniz. Diğer soruların cevabını ise aşağıda bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

-Bonus Ethereum’lar ne zaman hesabıma geçecek ?
Borsamız faaliyete geçtiğinde bonus Ethereum’lar hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
-Hesabımdaki Bonus Ethereum Miktarını nerden bileceksiniz ?
Ön kayıt esnasında kullandığınız telefon numarası ile kayıt işlemini gerçekleştireceğinizden dolayı bonus Ethereum miktarı sistemde kayıtlı tutulacaktır.
-Ethereum’ları Çekebilmek İçin herhangi bir koşul var mı ?
Borsamız faaliyete geçtiğinde gerçekleştireceğiniz herhangi bir alım satım işlemi sonrasında Ethereum’ları koşulsuz şartsız başka bir cüzdana veya borsaya aktarabilirsiniz.
-Referans linkime nasıl ulaşabilirim ?
Ön kayıt işlemini tamamladıktan sonra veya bonus sorgula kısmından telefon numaranız ile referans linkine ulaşabilirsiniz.
-Hesabımdaki bonuları nasıl sorgulayabilirim ?
Bonus sorgula kısmından ön kayıt esnasında kullandığınız telefon numaranız ile hesabınızdaki bonus Ethereum miktarını öğrenebilirsiniz.
Detaylı bilgi için : https://bovsan.com/
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 26 May 2018, 16:01
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.