search delete menu

Bytecoin Rekabette Yerini Alıyor

Son günlerde Kripto para sektöründe kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Bitcoin’in sonunda beklenen 2000$ trendine ulaşması altcoinlerdede bir hareketlilik oluşturmuş durumda.

20 Mayıs tarihinde yayınlamış olduğumuz ”Ethereum Bitcoin’in Yarısı Kadar İşlem Hacmine Ulaştı” başlıklı yazıdan sonra yeni bir hamlede Bytecoin‘den geldi. Kripto Para sektöründe kendine yedinci sırada yer edinmiş olan Bytecoin yatırımcılarına fazlasıyla kazandırmış görünüyor.

Monero’nun yayınlamış olduğu Cryptonote tabanlı kripto paralarda oluşan açıkla alakalı yazıda Özellikle Bytecoin, DashCoin, DigitalNote gibi kripto paraları kullanan kullanıcıların dikkatli olması konusunda uyarmıştı bu yazının ardından Monero’da bir miktar düşüş yaşandı, hatta o anda Bytecoin’de bir gerileme yaşadı. Kısa bir süre sonra Bytcoin’in websitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama sonrası Bytecoin yükselişe geçti hatta an itibari ile altıncı sıraya ilerlemiş durumda Dash ile aralarında sıkı bir rekabet oluşmuş gibi görünüyor. 24 saatlik İşlem hacmine bakıldığında bytecoin Dash’ı ikiye katlama noktasına yaklaşıyor. Tabi bunu biraz daha anlık bir artış olarak görmekte fayda var  Bilindiği üzere Kripo para sektöründe gizliliği en fazla ön plana çıkaran dijital paralardan biride Bytecoin yapılan düzenlemeler ile birlikte önümüzdeki haftalarda gözleri üzerinde tutacak gibi görünüyor.

Teknochain - 21 May 2017, 19:02
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.