search delete menu

Coinbase Envanterine Litecoin'i Ekliyor

Litcoinde gerçekleşen segwit faaliyetlerinin ardından Coinbase tatüsüne Litecoin’i eklemeye karar verdi. Kullanıcılar alım , satım yapabilir veya Litecoin’lerini cüzdanlarında tutabilirler. Ayrıca bu adım Coinbasenin kriptopara koleksiyonunu genişletmek istediğininde bir göstergesi niteliğinde.
Coinbase’in Blog Üzerinden Yapmış Olduğu açıklamada, ”Coinbase’in envanterine Litecoin’i eklediğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Artık Litecoin’i Coinbase web sitesi veya mobil uygulaması yoluyla kolayca satın alabilir, satabilir, gönderebilir ve cüzdanınızda tutabilirsiniz “.

Coinbase Bir Kripto Para Şirketi

Coinbase Ceo’su Brian Armstrong’un yapmış olduğu açıklamada, ”Coinbase sadece ufak bir Bitcoin şirketinden ibaret değildir. Coinbase bir dijital para birimi şirketidir, bu bağlamda sadece bitcoin yatırımcılarına değil tüm dijital para sektörüne hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Armstrong, şu sıralar Para Etkileri Deneyimleri Fiyat Pompaları olarak Coinbase Litecoin EkliyorBitcoin’in işlem ücretlerini düşük tutma yeteneklerinden endişe ettiğini söyledi.”
Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, Coinbase ile Mühendislik alanında bir süre çalıştı. Lee, Coinbase’e Litecoin işlevselliği eklemekle ilgili her zaman tartışmalar yaptığını belirtti. Litecoinin yavaş başlangıcı ile bu planlar bir süre gerçekleşmedi, fakat son birkaç Haftadır Litecoin ekosisteminde gerçekleşen gelişmeler ile durum önemli ölçüde değişti.

Litecoin’de Segwit Ve Fiyat Artışları

Litecoin topluluğu yaklaşık 1 hafta önce Segwit protokol kilidini açtığını belirtmişti. Topluluğun birçoğu, Segwit’i açmanın Litecoin’in bakım ve kısa vadeli ölçeklenebilirliği için doğru yol olduğunu kabul etti. Bununla birlikte, Segwiti etkinleştirmek için gerekli blok sayısının aşıldığı söylendi. Rapora göre, başka bir aktivasyon periyodundan sonra Segwit çalışmaya başlayacak.
Segwit Aktivasyonu Ve Coinbase Haberleri Arasında Litecoin’de Önemli Bir Artış Görüldü Coinmarketcap’deki Mevcut Fiyatı 20.82%’lik Artışla 24$’ı Geçmiş Durumda.
Litecoin’in Geleceği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz, Fiyat Artışı Devam Edecek mi ? Görüşünüzü Yorum Kısmından Belirtebilirsiniz.

Teknochain - 04 May 2017, 17:36
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.