search delete menu

CryptoAdSolution, Kripto Reklamcılık Sektöründe Devrim Yaratmayı Amaçlıyor

Bu nasıl mümkün olabilir? Ve bu reklam ürünleri neler?

CryptoAdSolution dünyanın bir çok yerindeki reklam platformları ile işbirliği içerisinde ve çok fazla ortak noktası olan 100.000’den fazla kullanıcıya sahiptir: kripto paralar ve Blockchain’e olan ilgi. Bu nedenle, CryptoAdSolution, hedefli trafik ile kripto tabanlı reklam sağlayabilir.

Topluluğun en başından beri tedarik ettiği iki üründen biri, muhtemelen CryptoAdSolution’un en yenilikçi ve başarılı ürünü olan, Reklam Paketleri’dir. Bu seçenekte, reklamları kullanmak için kripto para birimi kullanarak ödeme alırsınız. Bu noktada iki fonksiyon bulunmakta. Her ürüne hedeflenen trafiği sağlarlar ve müşteri için pasif bir gelir oluştururlar. Tüm ürünlerle toplanan satışlar ve sofistike bir reklam maliyeti geri ödeme sistemi sayesinde, müşteriye satın aldığı reklam paketinden % 20 kar elde etme garantisi verilir. Bu paketlerin ödemesi CAD, CryptoAdSolution’un kendi kripto para birimi ile yapılır. Dağıtım da CAD ile yapılır.
Tek yapmanız gereken günde 70 saniye reklam tüketmek. Yani bir mouse ile tıklayabiliyorsanız, buradan kazanç elde edebilirsiniz. Lansman için doğrudan hazır olan ikinci ürün, bir ajans tarafından sağlanan, müşteriye özel reklamlar içindir. Talep üzerine, söz konusu paketler bir araya getirilir ve müşteriye adapte edilir. Müşteri böylece seçtiği proje için geniş bir ölçekte reklamla buluşturulur. Sistem Coin’lerinin ve CAD’lerinin sık kullanımı ve Coin’lerin geniş sorgulamasıyla birlikte, değer istikrarlı ve sağlıklı bir şekilde artacaktır. Dolayısıyla, müşteriye işlevsel bir ekosistem sunulabilir. Bir ana düğüm konsepti ve istifleme programıyla Blockchain projesi tamamlanır. Bu kesinlikle kripto endüstrisinde bir yenilik! O yüzden gelip çözümün bir parçası olun! Tüm bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz: http://www.cryptoadsolution.com/
Telegram Grup (Türkçe) : https://t.me/cryptoadsolution_turkiye

Teknochain - 18 Aug 2018, 12:26
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.