CryptoAdSolution, Kripto Reklamcılık Sektöründe Devrim Yaratmayı Amaçlıyor

Kripto para paraların meşhur patlaması ve büyüyen şöhretinden beri bu teknoloji, geçmişte Blockchain ve ilişkili kriptografik para birimleri gibi, gittikçe daha popüler hale geldi.

Kripto endüstrisindeki son aylarda, Masternode Coins’e gösterilen ilgi arttı. Blockchain ve kripto reklam sorununa paralel olarak, Facebook, Google ve Youtube gibi daha fazla reklam devleri de bu tür reklamları yasakladı.

CryptoAdSolution daha iyisini başardı. Piyasa hizmetlerinin ve ana düğüm kripto para birimlerinin zorluklarına yanıt olarak geliştirilen topluluk ve endüstri odaklı bir kripto para biriminden bahsediyoruz.

Geliştiriciler, kripto endüstrisinin basit pazarlama sorununa cevap olması gereken çözüm odaklı bir konsept sunma görevini üstlenmişlerdir. Bu reklam platformu topluluğuna, hepsi kripto severlere bir çözüm sağlamak üzere, kendi kripto para birimini, ağa güvence veren bir ana düğüm konseptini ve geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

İşin en iyi kısmı ise bütün bu ürünlerin ödemesi platformun kendi kripto para birimiyle yapılıyor. CryptoAdSolution kendisini, diğer kripto para birimlerinden açık bir şekilde ayrı kılmak istiyor. Kullanıcılarına başlangıç yıllarından itibaren gelişim yıllarına dair sağlam kanıtlar sağlamayı kendilerine misyon edindikleri çok açık.

CryptoAdSolution, kendi kripto para birimiyle ödenen iki çalışır halde ürünle direkt olarak başlıyor. Her ikisi de kripto tabanlı projelerin tanıtımını sağlayan reklamcılık hizmetleridir.

Bu nasıl mümkün olabilir? Ve bu reklam ürünleri neler?

CryptoAdSolution dünyanın bir çok yerindeki reklam platformları ile işbirliği içerisinde ve çok fazla ortak noktası olan 100.000’den fazla kullanıcıya sahiptir: kripto paralar ve Blockchain’e olan ilgi. Bu nedenle, CryptoAdSolution, hedefli trafik ile kripto tabanlı reklam sağlayabilir.

Topluluğun en başından beri tedarik ettiği iki üründen biri, muhtemelen CryptoAdSolution’un en yenilikçi ve başarılı ürünü olan, Reklam Paketleri’dir. Bu seçenekte, reklamları kullanmak için kripto para birimi kullanarak ödeme alırsınız. Bu noktada iki fonksiyon bulunmakta. Her ürüne hedeflenen trafiği sağlarlar ve müşteri için pasif bir gelir oluştururlar. Tüm ürünlerle toplanan satışlar ve sofistike bir reklam maliyeti geri ödeme sistemi sayesinde, müşteriye satın aldığı reklam paketinden % 20 kar elde etme garantisi verilir. Bu paketlerin ödemesi CAD, CryptoAdSolution’un kendi kripto para birimi ile yapılır. Dağıtım da CAD ile yapılır.

Tek yapmanız gereken günde 70 saniye reklam tüketmek. Yani bir mouse ile tıklayabiliyorsanız, buradan kazanç elde edebilirsiniz. Lansman için doğrudan hazır olan ikinci ürün, bir ajans tarafından sağlanan, müşteriye özel reklamlar içindir. Talep üzerine, söz konusu paketler bir araya getirilir ve müşteriye adapte edilir. Müşteri böylece seçtiği proje için geniş bir ölçekte reklamla buluşturulur. Sistem Coin’lerinin ve CAD’lerinin sık kullanımı ve Coin’lerin geniş sorgulamasıyla birlikte, değer istikrarlı ve sağlıklı bir şekilde artacaktır. Dolayısıyla, müşteriye işlevsel bir ekosistem sunulabilir. Bir ana düğüm konsepti ve istifleme programıyla Blockchain projesi tamamlanır. Bu kesinlikle kripto endüstrisinde bir yenilik! O yüzden gelip çözümün bir parçası olun! Tüm bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz: http://www.cryptoadsolution.com/

Telegram Grup (Türkçe) : https://t.me/cryptoadsolution_turkiye

Takipte Kal !
Paylaş
Teknochain
Bitcoin ve dijital dünyaya dair