search delete menu

Dijital Bankacılıkta Devrim : SwissBorg

İsviçre özel bankacılığına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan SwissBorg, yarının dijital bankacılığı için çalışmalara başladı.

Yakın gelecekte Bankalar Blockchain’in tüm potansiyelini gördüğünde Varlık Yönetimi sektörü, yıkıcı değişimler ve dönüşümler yaşayacak.

Swiss Borg, Ethereum Blockchain Teknolojisi ve Swarm Intelligence (topluluk düşünceleri) üzerinde yer alan Varlık Yönetimi ekosisteminin çalışma biçimini yeniden keşfediyor.

Dijital ve şubesiz bir platform aracılığıyla siber güvenli mali hizmetler sunan Swiss Borg İsviçrede faaliyet göstermektedir. Özel Bankacılık sektörünü yeniden şekillendirmeyi amaçlayan proje, bireyler, karar veren topluluklar, yatırım yöneticileri ve finansal danışmanları için Yatırım Görevleri geliştirir.

SwissBorg Misyonu

Yenilikçi fikirlerle desteklenen herhangi bir varlık sınıfı için en iyi teklifleri demokratik finansal hizmetler sunarak faaliyet gösteren bir dijital banka oluşturmak.

Ana Özellikler:

1) The Smart Mandate (Akıllı görev)

Akıllı Sözleşmede kodlanmış bir Yatırım Görevidir. Her müşterinin kendi özelleştirilebilir şeffaf Akıllı Yönetmeliği vardır ve bu sayede birkaç Finansal Danışman ile el ele çalışabilir. Bankacılık ihtiyaçlarınızı ve yatırım stratejinizi yapılandırabilirsiniz; (kişiye özel bankacılık)

2) Cyborg Advisor (akıllı danışman)

Yapay zeka algoritmalarına dayanan en iyi teknolojik araçlarla sofistike yatırım stratejileri, varlıklarınızı bütüncül bir biçimde kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur;

3)A bonus system based on meritocracy (Meritokrasiye dayalı bir bonus sistemi)

Meritokrasi, topluluklardaki işin ehli kişilerin karar verdiği bir yönetim şeklidir.

Topluluğun her aktif üyesi 3 aylık periyotlarla kârının % 25’ini alan ortak bir başarının ortak çalışanı olarak ödüllendirilecek;

Ana hedefimiz, oldukça güvenli, şeffaf ve özelleştirilebilir yatırım özümleri uygulayarak Özel Bankacılık sistemini yenilemektir.

Kendi İsviçre Bankanıza sahip olmak istiyorsanız devrime hazır olun ve bunu benimseyin. Büyük vardiya (Blockchain’de listelenen tüm varlıklar) için hazır olun, İsviçre Borg koalisyonuna katılın.

Swiss Borg şu anda bir bağış toplama aşamasında ve 21 Kasım’dan itibaren ICO’ya hazırlanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 03 Nov 2017, 18:49
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.