search delete menu

Dpara : Hızlı Ve Güvenli İşlem Platformu Dev Kampanya İle Kapılarını Açıyor

Türk kripto para sektörüne 2 milyon TL sermaye ile sağlam bir giriş yapan Dpara, kullanıcılarına güvenilir ve hızlı bir işlem platformu sunmayı hedefliyor.
Özellikle geniş destek seçenekleri ile dikkat çeken Dpara, yaşadığınız sorunlara  anında çözüm bulabilmeniz için telefon, e-posta, ticket, canlı destek gibi iletişim kanallarıyla hizmetinizde.
İlk ofisini İstanbul’un gözde ticaret merkezlerinden biri olan Zorlu Center’da açan Dpara bireysel müşteri temsilcilerinin yer aldığı şubesi ile farkını ortaya koyuyor.
Kullanışlı arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde hesap oluşturup hemen işlemlere başlayabilirsiniz. Dilerseniz Dpara’nın anlaşmalı olduğu bankalar veya papara aracılığıyla 15’den fazla banka üzerinden yatırma ve çekim işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Dpara’dan Dev Kampanya

Açılışa özel Dpara hesabınıza aktaracağınız, tüm TL ve kripto paralar ile gerçekleştirilecek 100 işlem sonrasında toplam başlangıç bakiyenizin %20’si hesabınıza geri yüklensin.

Şartlar ve Koşullar

  • 1. Kampanyaya Dpara’ya üye olan herkes katılabilir.
  • 2. Kazanacağınız hediye para; Dpara’ya taşıyacağınız tüm dijital para ve hesabınıza yükleyeceğiniz tüm TL bakiyelerinizin %20’si kadardır.
  • 3. Kampanya bitiş gününe kadar Dpara hesabınıza yükleyeceğiniz TL bakiyeler ve Dpara cüzdanlarınıza taşıyacağınız tüm dijital paralarınız kampanyaya dahil edilecektir.
  • 4. Kampanyaya katılış varlığınızın tamamı ile 100 defa işlem yaptığınızda %20 hediye bakiyeniz hesabınıza yüklenecektir.
  • 5. Hediye bakiyenizi almak için kampanya sayfasında yer alan ve işlem yaptıkça dolan hediye barını %100 yapmak zorunda değilsiniz. Kampanya bitiş tarihine kadar 100 işlemi tamamlayamadıysanız, o güne kadar yapmış olduğunuz işlem kadar hediye bakiye hesabınıza yansıtılır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için Dpara kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Referans Sistemi

Referans sistemi sayesinde çevrenizdeki kişileri davet edebilir, onlar işlem yaptıkça düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

Güvenlik

Tüm yatırımcılar parasını emanet edeceği platforma sonuna kadar güvenmek ister. Dpara kullanıcı bilgilerinin gizliliği ve ödeme işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi konusunda sıkı çalışmalar yürütmektedir.

Dpara borsası hakkında detaylı bilgi almak için : dpara.com
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 03 May 2018, 14:26
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.