search delete menu

ETF Teklifinde Değişiklik Bitcoin Investment 1 Milyar Dolar Teklif Etti

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Mart ayında ikinci Bitcoin ETF kararınıda reddettikten sonra Barry Silbert, Bitcoin Investment Trust (BIT) ETF onay şansını arttırma çabalarını hızlandırdı. Perşembe günü, BIT’in SEC’e yaptığı kayıt bildiriminde iki büyük değişiklik yaptı.

Teklifi İkiye Katladı

Bitcoin Investment Trust, Credit Suisse ve Wedbush Menkul Kıymetler Hakkında 1 Milyar Dolara İfade AçıkladıSilbert ilk olarak 20 Ocak tarihinde LLC’nin sponsorluğunda Grayscale Investments şirketi ile BIT için S-1 kayıt formunu SEC’e sundu. O sırada teklif edilen miktar 500 milyon dolardı. İlk değişikliği Mart ayında gerçekleştirdi Ancak IPO miktarında bir değişiklik yapmadı. Ardından, Perşembe günü, Silbert, Komisyonu ile Değişiklik No. 2’yi açtı. BIT’in önerdiği teklifi 1 milyar dolara çıkararak BIT talebine olan güveni belirtti.
Bitcoin Investment Trust, Credit Suisse ve Wedbush Menkul Kıymetler Hakkında 1 Milyar Dolara İfade Açıkladı

Büyük Şirketlerden Destek

Teklifi Yükseltmenin yanı sıra yeni sunulan BIT değişikliğini, Credit Suisse ve Wedbush Securities gibi büyük finansal Bitcoin Investment Trust, Credit Suisse ve Wedbush Menkul Kıymetler Hakkında 1 Milyar Dolara İfade Açıkladıkuruluşlarda destekliyor . SEC ilk reddettiği Bitcoin ETF, S-1 dosyasında bulunan belirli yetkili katılımcıları belirtmedi.

ETF Onay Şansı

Bitcoin Investment Trust, Credit Suisse ve Wedbush Menkul Kıymetler Hakkında 1 Milyar Dolara İfade AçıkladıSEC, Yapılan ETF Tekliflerinden birini 10 Mart’da diğerini ise 28 Mart’da reddetmişti .
Bununla birlikte, Bitcoin’in ETF onayı için belirtilen kural değişikliklerini onaylama kararı, Bitcoin’in ve pazarının niteliği, şirkete özgü dosyalarla ilgili ayrıca onay şansı için öncelikle piyasaların ( bitcoin exchange) düzenlenmesi gerektiğini belirtti.
Sizce Barry Silbert, Bitcoin Investment Trust’u onaylatabilir mi? 

Teknochain - 05 May 2017, 16:46
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.