search delete menu

Ethereum Bitcoin'in %50'si kadar işlem hacmine ulaştı

Son birkaç gündür boğa trendini yakalamış gibi görünen Ethereum Bitcoin’in yarısı kadar işlem hacmine ulaşmış durumda.
Geçtiğimiz günlerde Kripto para sektöründeki ikinciliği Ripple’ye kaptıran Ethereum son iki gündür yükseliş içerisinde, son zamanlarda 90$’ın üzerinde seyretmekteydi bu sessizliğini iki gün içinde yapmış olduğu yaklaşık %30’luk artış ile gösterdi.

Ayrıca şu anda Kripto para sektöründe en fazla işlem gören ikinci coin olması özelliğiylede dikkat çekiyor. Ripple her ne kadar ikinci sırada yer alıyor olsada ”Ripple 12 Milyar Dolar Market Hacmine Ulaştı” adlı yazımızda bahsetmiş olduğumuz gibi tam olarak Kripto para diyebilmemiz için bazı eksik yanları mevcut ayrıca Ethereum ile aralarında oluşan toplam market hacmide kısa süre içerisinde azalmış durumda ilerleyen günlerde Ethereum Rippleden ikincilik koltuğunu alacak gibi görünüyor, tabiki Kripto para sektöründe hiçbirşey kesin değil Ripple önceki atakları gibi bir ilerleme ile aradaki farkı açadabilir.
Sene sonuna kadar gerçekten şaşırtıcı seviyeleri görmesini beklediğimiz Ethereum Kripto para sektöründeki gücünü birkaç yılda Bitcoin’in yarısı kadar işlem hacmine ulaşması ile bize göstermiş oluyor.
Bunun yanında Ethereum’un kardeşi olarak gördüğümüz Ethereum Classic’de son günlerde artışa geçmiş durumda şu anda 8.5$’ı kendisine hedef belirlemiş gibi görünüyor.

Teknochain - 20 May 2017, 17:08
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.