search delete menu

Exchange Platformu Gocelery Yatırım Ve Çekim İşlemlerini Askıya Aldı

New York merkezli exchange platformu Gocelery herhangi bir açıklama yapmaksızın yatırım ve çekim işlemlerini durdurdu. Bitcoin başta olmak üzere Litecoin ve Dogecoin gibi coinlere yatırım yapmak için kullanılan Gocelery’nin sessizliği kullanıcılarını korkutuyor.
Gocelery Bitcoin Değişimi, Mevduat ve Para Çekme İşlemlerini Askıya Altı 2014 yılında kurulan şu anda yönetiminde İlya Subkhankulov ve Divya Thakur’un bulunduğu exchange platformu GoCelery kurulduğu günden itibaren müşteri fonlarını Cold storage (offline wallet) yöntemiyle muhafaza etmekte. Kurulduğu günden bu yana pek çok şikayet aldığını görüyoruz.
Kanada banka hesaplarını kullanana müşterilerine sıfır işlem ücreti uygulayan GoCelery Bitcoin fiyatının 1600$ seviyelerine yükseldiği anda yatırım ve çekim işlemlerini durdurduğunu hiçbir açıklama yapmaksınız belirtti.

Exchange Platformlarına Neler Oluyor

Özellikle Bitcoin fiyatının yükseldiği şu dönemlerde Bitfinex’den sonra Gocelery’den böyle bir hamle gelmesi kullanıcıları endişelendirdi . Popüler exchange platformu Bitfinex Bitcoincilerin  endişe etmesine neden olan bazı çekim işlemlerini durdurduktan sonra yaşadıkları sorunlar hakkında açıklama yaptı ancak hala durum aynı gözüküyor.

GoCelery’nin sahibi Btx Trader 2013 yılından beri müşterilerine traderlik alanında hizmet veriyor. Kullanıcıların GoCeleryden gelecek olan yeni açıklamayı beklemekten başka çareleri yok gibi gözüküyor. Yeni Bir Mt Gox olayının yaşanmaması dileği ile yazıyı sonlandırıyoruz.
GoCelery’nin İşlemleri Durdurması İle Alakalı Ne Düşünüyorsunuz ? Fikrinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz.

Teknochain - 06 May 2017, 12:03
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.