GAPİ Coin ”Kendi Bankanız Olun”

GAPI coin kriptokrasi ile ilgili en yeni projelerden biridir. Başta inşaat olmak üzere birçok sektörde (Turizm, Enerji, Teknoloji, İletişim) bankacılık sistemine alternatif olmayı hedeflemektedir. Yüksek işlem ücretlerine gerek olmadan her türlü para transferini güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Globalleşen Dünya’da insanlığın değişim ve gelişim ihtiyaçları gözlemlenerek iş dünyasında lider olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Neden GAPI Coin ?

Protokol, mevduat değerine bakılmaksızın, dünyanın herhangi bir yerinde bulunan gönderenler ve alanlar arasındaki bağlantıyı sağlar. Geleneksel bankacılık komisyonculuğu maliyetlerini ve yönetim ücretlerini azaltarak GAPİ, her iki taraf için daha iyi şartlar sağlamayı ve bugün mevcut olan her şeyden daha iyi bir ödeme alternatifi oluşturmayı hedeflemektedir. Bir aracı komisyoncu dahil edilmeksizin, GAPİ transfer işlemini gerçekleştirenin ödemeyi aksatma riskini etkisiz hale getirmeyi amaçlamaktadır ve bir borç durumunda borçlunun ikamet ettiği ülkede tahsilatı yönetmek için alternatif bir mekanizma sağlamaktadır.

Sonuç olarak, bir şirketin ödeme gerçekleştirmeme veya iflas etme riski diğer şirketlerin karşılaştığı en büyük problemlerden biridir. Bu problemin çözülmesi ise çok basamaklı ve karmaşık bir süreçtir. Bu amaçla Dünya’nın her yerinden çok sayıda Ülke, bankalar, bilim insanı, uzmanlar ve geliştiriciler ödeme ile ilişkili risklerin ortadan kaldırılması için çok çeşitli yöntemler geliştirmekte ve denemektedirler. Gapi coin ile bu tarz durumlar bir sorun olmaktan çıkacaktır.

GAPI Coin Blockchain Okulu

GAPI Coin adı altına geliştirilmesi planlanan eğitim platformu ile kullanıcılar aşağıda belirtilen avantajlara sahip olabilecek.

  • 1. İş ve sosyal değer üretmek için Blockchain teknolojisine odaklanacak Blockchain teknolojisinin mevcut iş modellerini nasıl bozduğu öğrenilecek.
  • 2. İşletme, organizasyon ve bilgisayar bilimleri hakkında fikir edinilecek.
  • 3. Blockchain teknolojisinin standardizasyonu yasal açıdan perspektif blok zincirine hakim geliştiriciler.
  • 4. Endüstriyel ve akademik koçlara proje sunumu yapabilme potansiyeli.
  • 5. Her şeyi açığa çıkaran bu ekosistemin belirli bir yönüne daldığımız haftalık web seminerlere anlık olarak uzaktan katılım.
  • 6. Derinlemesine öğrenme blokları ile blockchain ekosisteminde exper olma.
  • 7. Herbiri bir üst seviyeye yardımcı etmeye odaklanan, benzer bireylerden oluşan özel bir topluluğa erişim kazanın.
  • 8. Kuşkusuz ki bu teknoloji hızlı hareket eden bir ekosistemdir, dolayısıyla tüm içerikler teknoloji ile birlikte güncellenir.
  • 9. Kariyerini Blockchain teknolojisi ile gerçekleştirmek isteyen bireylere İstihdam yaratmak ve sistemimizi her zaman geliştirmek için.

Proje hakkında detaylı bilgi için : www.gapicoin.org

FACEBOOKTWİTTERTELEGRAM  

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Takipte Kal !
Paylaş
Teknochain
Bitcoin ve dijital dünyaya dair