search delete menu

Hızlı, Güvenli Ve Kolay işlem Platformu Bitexlive.com

İçindekiler

Kripto para piyasasının giderek popülerleşmesi ile sektöre katılan oyuncuların sayısı da giderek artıyor. Bu bağlamda Türkiye’nin yenilikçi kripto para borsası Bitexlive kullanıcılarını bekliyor. 

Neden Bitexlive ?

1- 3 Ana paritede (BTC – USD – TRY) işlem imkanı sağlayan ilk Türk borsa. Yani elinizdeki herhangi bir kripto parayı TL- USD işlemleri ile uğraşmadan tek seferde Bitcoin’e çevirebilirsiniz.
Şu an işlem yapabileceğiniz pariteler. (Kullanıcı taleplerine göre arttırılacaktır.) TL paritesi şirket kuruluş çalışmaları devam ettiği için şu an kullanım dışıdır. Kısa süre içerisinde aktif edilecektir.
BTC-BCH                     USD-BTC                 TRY-BTC
BTC-BTX                     USD-BCH                 TRY-BCH
BTC-DASH                  USD-DASH               TRY-DASH
BTC-DGB                    USD-ETH                 TRY-ETH
BTC-ETH                    USD-XRP                  TRY-LTC
BTC-LTC                     USD-SCS                  TRY-XRP
BTC-XRP                    USD-XVG                                                                                         BTC-SCS
BTC-STAK
BTC-UNIFY
BTC-XVG
2- Artık Türk borsalarında USD ile işlem yapabileceksiniz. Uygun komisyon oranları ile Payeer, Perfect Money ve Advcash ile USD yatırım ve çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
3- Türkiye’den dünyaya hizmet veren ilk ve tek borsa. Şuanda 3 dil kullanımda yakında Rusça ve Çin’ce dil seçenekleri eklenecektir.
4- Bitexlive zengin portföy çeşitliliği ile de dikkat çekiyor. Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, Digibyte, Bitcore, Ripple, Speedcash, Straks, Unify, Verge, Doge, Zcash gibi kripto paraların alım satımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
5- Uygun komisyon oranları ile kullanıcıları yüksek işlem ücretlerinden kurtarıyor. 1 nisana kadar %0 komisyon, 1 Nisandan itibaren %0.15 komisyon oranı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca 1 nisandan itibaren yeni bir kampanya başlıyor. 3 BTC’lik işlem gerçekleştiren üyelere 0.001 BTC iade ediliyor. 30.000+ işlem hacmine ulaşan üyeler ise 20$ iade kazanıyor.
Hızlı, güvenli ve kolay işlem platformu Bitexlive.com
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 31 Mar 2018, 16:14
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.