search delete menu

HydroMiner İle Madencilik Yeni Bir Boyut Kazanıyor

HydroMiner, Avrupa’nın Alp bölgesindeki hidro enerji santrallerinden alınan enerjiyi kullanarak kripto para madenciliği yapan bir şirket. Hidro enerjinin genellikle en etkili ve düşük maliyetli yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olduğu düşünülmektedir. Çevre dostu ve doğaldır. Hidroelektrik kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde yönetmemizi sağlar ve düşük emisyonlu üretimi mümkün kılar. Dahası, teknolojisi basit, kontrol edilebilir ve mükemmel bir geçmişe sahip. 

Hidroelektrik İle Madencilik

Alpler bölgesinde hidro enerji santralleri kullanarak, Avrupa’da kiloWatt başına en düşük fiyatlardan birine ulaşabiliriz. Bu sayede HydroMiner’in elektrik maliyeti şu anda Avrupa ortalamasının % 85’inden daha düşüktür.

Buna ek olarak, madencilik ekipmanımızı soğutmak için su kullanarak daha fazla maliyet tasarrufunu gerçekleştiriyoruz. Kuzey Avrupa ve Çin ile enerji fiyatları arasında rekabet edebiliyoruz.

Hidroelektrik ile madencilik sadece düşük enerji tüketimi sağlamaz, aynı zamanda karlıdır.

Tam Donanımlı Ekipmanlar

HydroMiner, tüm kripto para birimlerine uyumludur. Hangi para biriminin benimseneceği kararı, her an mevcut olan ve en iyi seçeneği seçen yazılım algoritmaları tarafından yapılır.

Mümkün olan yerlerde, madencilik ekipmanları yük konteynırları içinde bulunur. Avantajı, konteynırların Avusturya ve Viyana’daki merkezimize kolayca monte edilebilmesi ve daha sonra hidroelektrik santraline götürülmesidir. Bir başka avantaj da, son derece etkili soğutma ve havalandırma avantajı sağlaması. Buna ek olarak, konteynır su seviyelerindeki artış veya santral türbinlere kapsamlı bakım ihtiyacı olduğunda hızlı bir şekilde başka bir yere taşınabilir. 

Tam donanımlı bir konteynırın ortalama maliyeti, kullanılan donanıma ve soğutma teknolojisine bağlı olarak 350.000 – 650.000 USD arasındadır.

Yaklaşan ICO’muzda HydroMiner platformunda maden sözleşmeleriyle değiştirilebilen H2O jetonlarını (token) satışa sunuyoruz.

Şu anda, Avusturya’da iki hidroelektrik santrali satın alma opsiyonuyla kiraladık. Elektrik hatlarında yüksek şebeke maliyetinden kaçınmak için, istasyonların içine yerleştirilen odaları ve konteynırleri kullanıyoruz. Ek olarak, tescilli soğutma sistemi, diğer madencilik projelerine göre metrekare başına GPU kartlarının sayısını önemli ölçüde artırabilmemiz için ciddi şekilde tasarruf etmemizi sağlıyor. 

Hidroelektrik santrallerinde madencilik faaliyetlerimizi daha da güçlendirmek için ICO gelirlerini kullanacağız.

Erken Satış Avantajından Faydalanmak İçin -> hydrominer.org

Video

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 21 Oct 2017, 18:02
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.