search delete menu

Kripto Para Borsası Piyasa.net

Türkiye’nin en yenilikçi Bitcoin ve Altcoin alım satım platformu Piyasanet 5 Şubat 2018 itibariyle açılmıştır. 

Çevremizdeki kişiler bitcoin nereden alacağız sorusunu bizlere sorduklarında şuana kadar herbirimiz Türkiye deki bilinen platformları önerdik. Fakat bu yaptığımız tavsiyelerden hiçbir şey kazanmadık artık bunu fırsata çevirecek ve kazanç sağlayabileceğimiz yepyeni platform hizmetinizde!!!​

Projelerimiz;

-Türkiye’nin en yenilikçi ve sürdürülebilir platformu olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda; -İlk etapta Nisan ayında Avantajlı paketlerin içerisine Arbitaj yazılımı dahil edilecek şuan yazılımı devam etmektedir.

-Diğer taraftanda altcoinlerin yazılımına başlanmış olup en kısa sürede öncelikle bilinen hacimli altcoinler Türk yatırımcılarının hizmetine sunulmuş olacaktır.

-Ayrıca platformumuzda ICO aşamasındaki yeni projelerde desteklenecektir. Şuanda görüşme aşamasında olduğumuz projeler mevcuttur.

-Coin Piyasayalarına dair günlük haberler bilgiler hepsi piyasanet te yer alacaktır.

Üyelik Sistemi

Standart üyeler;

referans linkini paylaşabilir hem platform alışverişlerinden hem de tavsiye sisteminde 1.seviyeden %20 bonus olmak üzere kazanç elde edebilirler.

Avantajlı Kullanım Paketi 1 e sahip olan kişiler referans listesinde ilk 3 derinliğe kadar hem platform alışverişlerinden hem de tavsiye sisteminde 1.seviyeden %20 bonus, 2.seviyeden %10 bonus, 3.seviyeden %10 bonus, olmak üzere kazanç elde edebilirler. Ayrıca platform takas komisyonu olarak %10 indirim oranına sahip olurlar. Arbitraj yazılımı da ücretsiz olarak verilecektir.

Avantajlı Kullanım Paketi 2 ye sahip olan kişiler referans listesinde ilk 5 derinliğe kadar hem platform alışverişlerinden hem de tavsiye sisteminde 1.seviyeden %20 bonus, 2.seviyeden %10 bonus, 3.seviyeden %10 bonus, 4.seviyeden %10 bonus 5.seviyeden %10 bonus olmak üzere kazanç elde edebilirler. Ayrıca platform takas komisyonu olarak %15 indirim oranına sahip olurlar. Arbitraj yazılımı da ücretsiz olarak verilecektir.

Avantajlı Kullanım Paketi 3 e sahip olan kişiler referans listesinde ilk 7 derinliğe kadar hem platform alışverişlerinden hem de tavsiye sisteminden 1.seviyeden %20 bonus, 2.seviyeden %10 bonus, 3.seviyeden %10 bonus, 4.seviyeden %10 bonus 5.seviyeden %10 bonus 6.seviyeden %10 bonus 7.seviyeden %10 bonus olmak üzere kazanç elde edebilirler. Ayrıca platform takas komisyonu olarak %25 indirim oranına sahip olurlar. Arbitraj yazılımı da ücretsiz olarak verilecektir.

FuturoCoin ile PiyasaNet arasında kesin mutakabat sağlanmıştır.. Futurocoin 01.03.2018 tarihi itibariyle PiyasaNet te listelenecektir.

Sizde aşağıdaki linkten ücretsiz olarak kayıt olup, platforma girdikten sonra davet et linkinizi kopyalayarak çevrenizdeki insanlara ya da trade gruplarında veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

http://piyasa.net/

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 12 Feb 2018, 17:46
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.