search delete menu

Kripto Para Sektöründe Nasıl İş Bulunur ?

Piyasanın gidişatı Lambourghini alma hayallerinizi ertelemenize neden olduysa kendinize yeni bir gelir sistemi bulma zamanınız gelmiş olabilir. Boğa döneminde herkes para kazanabilir. Ama altcoin sezonu kapandığında gerçek bir iş bulmak isteyebilirsiniz. ICO’lar arasında geçiş yaparken sermayenizin tükenmesi garsonluğa döneceğiniz anlamına gelmiyor. Kripto ekonomi, herhangi bir nitelik gerektirmeyen bir dizi iş iş fırsatı sunuyor. Tek yapmanız gereken nereye bakacağını bilmek. Daha sonra siz de kripto para sektöründe iş sahibi olabilirsiniz.

Dijital Altın Akını Başladı

Sam Brannan’ın 1848 yılında San Fransico’da başlattığı altın akımından sonra günümüzde yeni bir altın akımı yaşıyoruz. 1848 yılında insanlar altın bulma umuduyla bölgeye gidip ellerinde aletleriyle nehirde altın arıyorlardı. Günümüzde ise aynı durum kripto paralar için geçerli. Bitcoin’in altın çağını kaçırmış olabilirsiniz ama şimdi, dijital çağın en büyük iş alanıyla karşı karşıyayız. Kripto alanının büyümesi karşısında önemli bir yetenek eksikliği var. Kripto para işlerinin çoğunu ise evinizin konforunda yapabilirsiniz.

Kripto Para Sektöründe İş

Eğer bu alanda ilerlemek istiyorsanız kripto para işi için nerelere bakabileceğinize bakalım
Cyrpto Jobs List: Bu site oldukça basit bir iş listeleme sitesidir. Platform önemli oranda pazarlama, topluluk yöneticisi ve içerik yazımı pozisyonlarında ilanlara sahip. Aynı zamanda teknik pozisyonlar için iş ilanları da verilmekte.
Angel List: Angel List, güçlü bir kripto para bölümü olan genel iş arama sistemidir. Sitede yer alan filtreleme yöntemleri sayesinde kendi yeteneğinize, programınıza ve konumunuza uygun iş olanaklarını görüntüleyebilirsiniz.
Peopleperhour: Aşırı yüksek fiyatları nedeniyle bu Peopleperhour ya da Upwork gibi siteler konusunda oldukça fazla şikayet var. Ama bu siteler sizin gibi freelanceları arayan iş verenlerle dolu. Profilinizi oluşturun, iş için teklifte bulunun. Müşteriyle aranızda güven oluşturduktan sonra aracıyı ortadan kaldırın ve platform ücretleri ödemeden çalışmaya başlayın. Hatta bu şekilde ödemelerinizi kripto paralarla alabilirsiniz.
Kripto Freelance siteleri: Ethlance gibi blok zincir UX siteleri çok iyi değil ve gönderi sayısı oldukça düşük. Ama en azından kripto paralara odaklanıyorlar. Diğer benzer platformlar ise Hire Match, Bitjob ve Blocklancer.
ICO internet siteleri: ICO takip sitelerini kullanarak gelecekte sunulacak ICOlarda çalışma olanağı bulabilirsiniz. Birçok ICO açık pozisyonlar için ilan vermektedir.

Teknochain - 27 Mar 2018, 08:36
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.