search delete menu

Kripto Reklamları İle Alakalı Sorunlar Tarih Oluyor

CryptoAdSolution özellikle pazar hizmetlerinin ve ana düğüm kripto paraların karşılaştıkları güçlüklere çözüm olarak geliştirilen, topluma ve sektöre odaklı bir dijital para olma konusunda türünün ilk örneğidir.
CryptoAdSolution kripto reklamcılığı yeniden eski güzel günlerine döndürmeyi amaçlıyor ve sektördeki farklı paydaşların hedef kitlelere etkin biçimde ulaşacağını temin ediyor. Kripto para sektörü yıllar içinde evrildi ve farklı sektördeki şirketler dijital paraları kendi operasyonlarına entegre ettiler. Bu da kripto paraların popülaritesini ve kabul görmesini giderek arttırdı.
Fakat ne yazık ki kripto sektörü ve bu sektördeki paydaşlar hedef kitlelerine ulaşamadılar ve bu da sonuçta sektörün erişimini kısıtladı. Bu durumu sektördeki farklı pazarlama güçlüklerine bağlamak mümkün.
Ancak CryptoAdSolution, kripto sektörünün basit pazarlamasındaki farklı sorulara cevap verebilecek olan çözüm odaklı bir kavram sunarak bu durumu değiştiriyor. Bu çözümü geliştirenler melez bir sistem ve kripto parayla birlikte, kriptografi sektöründeki pazarlama hizmetleri üzerinde uzmanlaşan, özgün bir platform yarattılar.
Blockchain teknolojisini daha da arttıran CryptoAdSolution geniş bir yelpazedeki özellikler ve tabii nitelikli trafik üretmek için tasarlanan farklı reklam paketleri ve müşterileri pasif gelirle ödüllendirmek gibi çok sayıda faydayla birlikte geliyor.
Sistemin Müşteri Reklam Paketleri müşterilere yüksek kaliteli ve etkin reklam hizmetleri sunmak ve pasif gelir elde etmelerini sağlamak için tasarlanmasının yanı sıra Reklam Pazarı da tüketicilerle reklamcılar arasındaki boşluğu aşan bir köprü görevi görüyor.

Platformlar Tek Noktada Birleşiyor

Ürünlerin her biri farklı amaçlara hizmet etmek için tasarlanırken kavramın ortaya çıkarılmasının arkasında yatan birincil amaca da bağlı kalıyor. CryptoAdSolution ekosisteminin diğer özellikleri arasında, 2019’da piyasaya sürülmesi programlanan sistem ile tüm kripto reklam ihtiyaçları için tek noktada hizmet sunan CryptoAdSolution AdExchange ve daha da fazlası var.
CADS’in mobil sürümü olan CryptoAPPSolution kullanıcılara mobil bir çözüm sunacak ve Blockfolio gibi uygulamaların reklam, trafik ve müşteri elde etmelerini mümkün kılacak. CryptoAdSolution AdExchange ise geleneksel reklam modellerine son vermek ve onların yerini almak üzere tasarlandı.
Reklamcılara, reklam yayıncılarıyla işbirliği yapmalarını sağlayacak ve en iyi potansiyel müşterilere ulaşmalarını mümkün kılacak, şeffaf ve odaklanmış bir çözüm sunacaktır. CADS olarak da bilinen toplam 100.000.000 Para piyasaya sürülecek ve bunların 10.000.000’u önceden çıkarılacaktır.
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 17 Aug 2018, 23:01
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.