search delete menu

Litecoin Güney Kore'nin En Büyük Exchange Borsasına Dahil Oldu

Bitcoin Core ekibinin geliştirmiş olduğu segregated witness (segwit) etkinleştirilmesinden sonra Litecoin fiyatı yükselişe geçti. Güney Kore’nin en büyük exchange borsası Bithumb’ın Litecoine verdiği destek ilede Litecoin fiyatı giderek artıyor.
Litecoin yaratıcısı ve Coinbase Mühendislik Direktörü Charlie Lee, Güney Kore’nin en büyük exchange platformu olan Bithumb’un Litecoin’e tam destek verdiğini açıkladı.

Bithumb’ın açıklanmasının hemen ardından Litecoin günlük ticaret hacmi, 80 milyon $’dan 174 milyon $’a yükseldi. Ek olarak, Bithum birkaç gün içinde dünyadaki en büyük 3 Litecoin borsası oldu.
CoinMarketCap gibi çeşitli kripto para piyasası veri sağlayıcılarına göre, Bithumb, Litecoin günlük işlem hacminin yaklaşık% 8.3’ünü karşılıyor, küresel piyasadaki en büyük üçüncü Litecoin borsası olma konumunu koruyor. Şu anda, Bithumb’ın Litecoin günlük işlem hacmi, BTC-E ve Bitfinex’ten yüksek olan 14.5 milyon dolara eşdeğer.
Litecoin, Güney Koreli bir geliştirici ve Bitcoin araştırmacısı Jake Kim’e göre , yerel toplulukların ve yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı . Kim, bazı toplulukların Litecoin’in Bithumb pazarına dahil olması ile platformun ticaret hacmindeki hızlı yükselişi göz önüne alarak Litecoin’e yatırım yapmayı düşündüklerini açıkladı.
Sizce Litecoin’deki Bu Yükseliş Nereye Kadar Devam Eder ?

Teknochain - 07 May 2017, 19:22
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.