search delete menu

Madencilik Havuzu ViaBtc Kripto Para Borsası Açıyor

Çinli şirket ve madencilik havuzu, Viabtc, Viabtc.cn adlı yeni bir Kripto para exchange platformunun lansmanını ilan etti . Hazırlıklar Devam Ediyor.

Madencilik Havuzu Viabtc, Bitcoin ve Ethereum Alım Satımını Başlattı

Madencilik Havuzu Viabtc, Yeni Kriptolaştırma Ticaret Platformunu BaşlattıViabtc, Bitcoin ağının hash gücünün yaklaşık % 4’ünü karşılayan iyi bilinen bir madencilik havuzudur. İyi bilinmesinin sebebide Bitcoin’de son zamanlarda yaşanan işlem kuyruğudur. Buna çözüm olarak (kesin olmasada) geliştirmiş oldukları toolsları sayesinde onay almayan günlerce bekleyen işlemlerinizin Blockchain ID’sini verdiğiniz taktirde işleminizi kendi poollarına dahil ederek onay almasını sağlıyorlardı.  Şirket son zamanlarda 2.9 milyon dolarlık bir finansman sağlayarak bir exhcange platformu oluşturması bu işte ki ciddiyetinin göstergesi.
Yapmış Olduğu Açıklamada

Bu yılın mart ayında, Series-A fonumuzu kapattık ve Çin’deki Kripto Para ticaretini genişletmeyi umuyoruz. 3 aylık yoğun geliştirme ve test çalışmalarından sonra, www.ViaBTC.cn adresinde size yeni bir Kripto Para ticaret  platformu sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

ViaBtc.cn Tek sefer ve günlük çekim limitleri

Ayrıca Kripto Para Çekimlerinden işlem ücreti almayacağını belirtti

Yüksek Hızlı İşlemler

Şirket, saniyede 10.000 işlem gerçekleştirebileceğini söylüyor, güvenliğe yüksek düzeyde önem verdiklerini bunun için, iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), Cold storage (Offline ortamda saklamak) ve çok imzalı bir altyapı sunacağını belirtti.

Güvenilir Ve Kullanışlı Bir Platform Sözü

ViaBTC ekibinin çoğunluğu, Tencent ve Bitcoin endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Ekibimizin yarısından fazlası zengin teknolojik üstünlüğe sahip Ar-Ge bölümüdür.ViaBTC.CN ile amacımız kriptokrasi meraklılarına kapsamlı teknoloji yenilikleri ile desteklenen hızlı, güvenli ve kullanışlı bir değişim exchange platformu sağlamaktır.

Teknochain - 01 Jun 2017, 10:51
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.