search delete menu

Mastercard Blockchain Çalışmalarına Ağırlık Veriyor

Mastercard Blockchain ağına yönelik çalışmalarını büyütmek için yeni geliştiriciler arıyor.  Son haberlere göre Mastercard Blockchain ağı için 175 yeni geliştirici işe alacak.

Mastercard Blockchain için yeni çalışanlar alıyor

Ödeme şirketi Mastercard, birçoğu blockchain uzmanlarından oluşan, 175 kişilik teknoloji geliştirme çalışanını işe alacağını duyurdu. Yeni geliştiriciler Mastercard’ın Leopardstown ofisinde çalışacak.
Finansal hizmetlerini genişletme istediği bilinen Mastercard, bu yatırım ile blockchain teknolojisinde adından söz ettirebilir. Geliştiricilerin, özellikle dijital ödeme alanında Mastercard için birçok yenilik getireceği tahmin ediliyor. Ancak Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para alanında bir yenilik planlayıp, planlamadığı bilinmiyor.
Mastercard İrlanda müdürü Sonya Geelon yaptığı açıklamada tüketicilere, şirketlere ve hükümetlere en yenilikçi, güvenli ve güvenli ödeme yolları sunmaya çalıştıklarını belirtti. İrlanda, küresel inovasyon çalışmalarının kalbinde yer alıyor.
Geçtiğimiz aylarda İrlanda, Avrupa Blockchain Ortaklığı’na katılmak için 22 diğer AB ülkesinin yanına katıldı. Böylelikle küresel çaptaki Blockchain gelişmelerinde önde gelen ülkelerden biri olacak.
techinside

Teknochain - 16 Apr 2018, 13:27
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.