search delete menu

McAfee'nin MGTI Macpool Madenleri Aylık 100 BTC Üretiyor

Ünlü Antivirüs Programı McAfee Geliştiricisi John McAfee liderliğindeki şirket MGT Capital Investments (MGTI) firmanın Bitcoin madencilik gelirini açıkladı. Yakın tarihli bir Menkul Kıymetler  yıllık rapor dosyasına göre şirket, ABD’deki en büyük maden faaliyetlerinden biri olduğunu iddia ediyor. SEC belgelerine göre şirket “Macpool” adlı bir maden havuzu Geliştirmesi Yanı Sıra Aylık 100 Btc Üretim Yapıyor

MGTI, ABD’deki En Büyük Madencilik Faaliyetlerinden Biri İddiası
McAfee'nin MGTI Macpool Madenleri Aylık 100 BTC
            John McAfee

MGTI şirketi, özgür liberal yazılım girişimcisi John McAfee’ye ait olduğu için iyi biliniyor. Geçtiğimiz yıl, şirket çevrimiçi güvenlik ve şifreleme ekosistemi içinde birkaç stratejik hamle gerçekleştirdiğini açıkladı. MGTI, geniş bir siber teknoloji portföyü elde etmeyi ve kazancın bir kısmını bitcoin madenciliğine yatırmayı amaçlamaktadır. Geçen Ekim MGTI açıklandı iki firma ABD’ye Yeni madencilik tesisleri getirmeyi planlarken, Çinli şirket Bitmain MGTI ile işbirliği girişimi içerisinde
McAfee, “Bitmain Technologies gibi ikonik bir isimle olan ortaklığımız MGTI için önemli bir dönüm noktasıdır; çünkü McAfee batı yarımkürede Bitcoin Alanındaki en büyük oyuncudur”
SEC’e sunulan belgelere göre şirket ayda 100 BTC üreterek ABD’nin en büyük madencilik tesislerinden biri olduğunu söylüyor.
Şirketin yıllık SEC raporunda belirtilenler “Güvenli teknolojilerdeki kurumsal çabalarının bir parçası olarak, MGTI madencilik kapasitesini arttırıyor” şeklinde. “Şirketin Washington eyaletindeki tesis, aylık olarak yaklaşık 100 Bitcoin üretiyor ve bunu, ABD merkezli en büyük Bitcoin madencilik tesilerinden biri olarak gösteriyor. Ayrıca MGT, potansiyel finansal ortaklarla aktif anlaşmalara giderek maddi olarak kapasitesini arttırıyor. ”
John McAfee’nin madencilik alanındaki faaliyetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Teknochain - 24 Apr 2017, 14:29
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş

Comments are closed.