search delete menu

Metropolitan Bankası Kripto Para Transfer İşlemlerini Durduruyor

Metropolitan Bankası kripto para transferi işlemlerini durdurdu. Bu durdurma tüm kripto para transfelerini kapsayacak. Bu hareketin ilerleyen günlerde faklı etkileri olacağı tahmin ediliyor. Transferlerin durdurulmasıyla ilgili bilgiler, bankanın müşterilerinin ifadelerinden gelmektedir. Banka müşterileri “tüm uluslararası kripto ile ilgili para transferlerinin durdurulduğunu” söyledi.

Bu karar, kripto para endüstrisinde oldukça önemli bir yere sahip. Metropolitan Bankası Bitcoin dostu bir yapısı olduğu yönünde bir itibara sahip. Fortune dergisine göre bu yeni karar, bankanın borsadaki hisse değerlerini etkileyecek.  

Örneğin, Metropolitan Bankasının kripto takas platformu Coinbase’in ABD temelli ana hizmet sağlayıcısı olduğu ifade edilmişti. Tüm bu gelişmeler gelecekteki yeni düzenlemelerin neler olacağı konusunda merak uyandırmaya devam ediyor.

Gelecek Düzenlemeler

Bankanın yetkilileri konuyu henüz açıklığa kavuşturmadı. Ama görünen o ki bu hareket uluslarasası gönderimlerin beklemeye alınmasına neden oldu. Yeni düzenlemeler ile müşteri kimlik tanıma hizmetinin geliştirilerek daha güvenli bir ortam oluşturulacağı düşünülüyor.

Teknochain - 15 Jan 2018, 10:28
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.