OmiseGo Coin Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Tüm dünyadaki dijital para meraklıları veya yatırımcılar son zamanlarda OmiseGo’ya büyük ilgi alaka göstermektedir. Bu ilginin OmiseGo’nun kısaltılmış şekli olan OMG olmasından dolayı olabileceği düşünülmekte. Zira OMG, İngilizce Oh My God cümlesinin kısaltılmış şekli olarak da kullanılmaktadır. OmiseGo, Ethereum altyapılı finansal teknolojileri kullanarak sektörü bankaların elinden kurtarmak gibi son derece enteresan amaçlar edinmiştir.

OmiseGo Nedir?

OmiseGo merkezsiz bir yapıya sahip ödeme cüzdanı sunan Ethereum altyapısını kullanan bir kripto para birimidir. OmiseGo, sanal cüzdanlarda kullanılmak için finansal teknoloji tasarlayan bir firmadır. Bu teknoloji ile gerçek zamanlı, kullanıcıların kendi aralarında alışveriş ve ödeme yapmasını sağlamaktadır. OmiseGo’nun hedefi, mevcutta var olan finans kurumlarında ölümcül bir etki bırakmak suretiyle, bütün kullanıcıların kendi finansal yapısını yönetmesini amaçlamaktadır.

OmiseGo’nun kripto para altyapısını kullanarak sektörü, bankaların elinden kurtarmak istemesi tek hedefleri değildir. Yakın bir zamanda geliştirilmiş birtakım başarılı ICO projeleri de olmak üzere, yaptıkları pek çok yeni teşebbüs aynı şeyleri yapmaktadır.
Gün geçtikçe OmiseGo herkes tarafından bilinmeye başlamış ve bu sayede popülerliği de gün geçtikçe artmaktadır.

OmiseGo Özellikleri

• Merkezsiz bir altyapıya sahiptir
• Daimi nakit pompalayan mekanizma
• Otomatik değiş tokuş merkezi ve iletişim ağı
• Varlık tabanlı blok zincir geçidi
• Ölçeklenebilir ve herkese açık blok zincir
• Proof of Stake algoritması, blok zincirin kendisinin yapmış olduğu faaliyetler ile birleştirmektedir.
• Birleştirilmiş olan blok zinciri yapısını güçlendirmeye yarayan yüksek performans sistemi
• Analiz etme ve değiş tokuş OmiseGo’nun blok zincir teknolojisinde gerçekleşmektedir.

Nasıl Satın Alınır

OmiseGo’yu ”Binance Kullanımı” isimli makalede belirtmiş olduğumuz talimatları takip ederek Binance borsası üzerinden satın alabilirsiniz.

Takipte Kal !
Paylaş
Teknochain
Bitcoin ve dijital dünyaya dair