search delete menu

Piyasa Analiz : Bitcoin , Nem , Litecoin

Nem

Mart ayından bu yana yüzde 2000’lik büyüme oranı ile son günlerde kripto para sektöründe üst sıralara ilerleyen Nem 3 yıllık ömrünün büyük bir kısmını 0.0001$ ile 0.001$ arasında geçirdi. Şu anda 0.17$ civarı bir değere sahip ve 24 saatlik artış %50’ye yakın

Bu yıl birçok altcoinde ortaya çıkan büyümeyi nem’dede görüyoruz. artan büyüme  kripto para piyasasında bulunan diğer 10 altcoinin voltalitesi ile benzer nitelikte bir kaç gün içerisinde yapacağı hareketler üzerinden analizle değerlenirilebilir.

Bitcoin

Geçen haftanın en yüksek seviyesinden sonra, BTC / USD paritesi bir düzeltme yaptı. Daha canlı destek ve direnç bölgeleri ortaya çıktı.

Sonuç olarak şu an durum böyle:

  1. Yükseliş devam ediyor.
  2. Güçlü destek bölgesi 1,616 – 1,650 dolar.
  3. Direniş bölgesi 1,810 – 1,840 dolar.
  4. Geçen günlere nazaran oynama daha az olmasına rağmen devam etmektedir.

Fiyat umutları nedir?

Sadece teknik analiz göz önüne alındığında, direnç bölgesi 1.810 – 1.840 $ seviyesinde kalırsa muhtemelen yeni bir ticaret kanalı 1.640 – 1.810 $ arasında ortaya çıkacak.

Aksi takdirde alıcılar satıcılardan daha güçlü hacme sahip olurlar ve 1,810 – 1,840 $ direnç bölgesini kırarlarsa, BTC için yeni yükseliş durumları doğurabilir. Düşük riskli direnç bölgesi testinden sonra bu hafta başlıca trend devam edecek.

Litecoin

Litecoin ciddi bir yenilik olan segwit sonrası beklenen ilgiyi göremedi . Teknik analiz ilginç bir şekil gösteriyor – (baş ve omuzlar). Bunu görmek için 7-14 Mayıs tarihleri ​​arasında oluşan hareketlere dikkat etmeniz gerekir. Şu an döngü sona ermiş gibi gözüküyor 23 $ civarında güçlü bir destek bölgesi oluşmuş durumda.

Tahminler şu şekildedir:

  1. Destek bölgesi üzerindeki uzun pozisyonlar, 29 $ – 30 $ civarında seyredecek. genel fiyat durumu 23 – 30 $ civarlarında işlem görecek
  2. İşlem hacmine dikkat edin; Eğer azalırsa, üst dirençte düşüş ortaya çıkabilir. Ardından fiyat hacmi 23-25 ​​$ arasında seyredebilir.
  3. Diğer bir olası senaryo 16 dolara düşüş. Mevcut pazarda, yalnızca güçlü tetikleyiciler (Balinalar) bunun olmasına izin verebilir. Haberleri dikkatlice takip etmeniz önem arz ediyor.
”Dikkat makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Aksi durumlarda oluşacak zararlardan Teknochain.com sorumlu değildir.”
Teknochain - 18 May 2017, 18:54
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.