search delete menu

Piyasa Analiz : Ripple’yi Satma vakti mi ?

16 Mayıs tarihinde yayınlamış olduğumuz ”Ripple 12 Milyar Dolar Market Hacmine Ulaştı” isimli makalenin üzerinden yaklaşık 24 saat geçti yaklaşık yarım milyar dolar işlem hacmi 15 milyar dolarda market hacmine ulaşan Ripple son günlerin gözde Coinlerinden.

Bu hızlı artışın Ripple’nin birçok banka ile yapmış olduğu büyük anlaşmalar, Kore’nin bir numaraları exchange şirketine girmesi, Forumlarda dolaşan Ripple’ye eklenecek süpriz yenilik ve en önemliside kripto para sektöründe olan manipülasyon olduğunu söylemiştik.

Tabi bu süreçte akıllardaki en önemli sorulardan Bazıları ”Bu fiyattan Ripple alınırmı?” ”Geleceği nasıl olacak”? gibi kafa karıştırıcı durumlar mevcut.

55 Milyar Ripple Escrow Hesabında Tutulacak

Bildiğiniz gibi Ripple şu anda 15 Milyar $ market hacmine sahip ve madenciliği yapılamıyor. Buda demek oluyorki şirketin Elindeki Ripple’yi piyasaya sürmesi bu kripto paraya büyük etki ediyor. Peki eğer şirket elinde bulunan yaklaşık 55 Milyar XRP’yi piyasaya sürerse ne olur? Tabiki fiyat bir anda çakılır işte bu süreçte Ripple geliştiricileri yapmış oldukları açıklamada bahsetmiş olduğumuz 55 Milyar Ripple’yi 2017’nin sonuna kadar şifrelenmiş bir emanet hesabına tutacaklar ve yine yapmış oldukları açıklamaya göre bu escrow hesabında her yıl belirli miktarlarda XRP piyasaya sürülecek buda öngörülebilir büyüme demek.

son birkaç saattir 0.38 0.40$ değerlerini trend olarak belirleyen Ripple’nin söz konusu açıklama ile birlikte önümüzdeki aylarda yüksek seviyeleri görmesi bekleniyor. Alım için henüz geç değil eğer sabırlı olup doğru zamanında hareket ederseniz kazanç elde etmeniz mümkün.

”Dikkat makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Aksi durumlarda oluşacak zararlardan Teknochain.com sorumlu değildir.”

Takipte Kal !

Teknochain - 11 Jun 2019, 16:32
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.