search delete menu

Pokerde Blockchain Dönemi : Cash Poker Pro

Günümüz teknolojisi, hayatımızı ve dünya görüşümüzü değiştirerek hızlı bir şekilde ilerliyor. Birçok şirket çevrimiçi ürünler tasarlamakta ve çevrimdışı işlemleri bu alana yönlendirmektedir.

Kripto para birimleri, giderek gündelik hayatın bir parçası haline geliyor. En dikkat çekici örnek, Bitcoin’in şu an geldiği noktadır. Bitcoin fırsatını kaçırdıysanız bunu telafi etmenin iyi bir yolu var.

Hızla gelişen bir poker projesi olan Cash Poker Pro’nun 26 Ağustos’ta başlayacak olan ön talep arzı, yatırım için dikkat çekici teklifler sunuyor. Bir Token ilk olarak 0.05 USD karşılığında satılacak. Satış öncesi dönemde toplanan fonlar gelecek ICO için tam ölçekli bir reklam kampanyasına yatırılacak ve bu süre zarfında bir Token fiyatı 0,50 USD’ye kadar yükselecek. ICO sonrası Cash Poker Pro’nun tam olarak piyasaya sürülmesinin ardından Token fiyatının 1 USD’den daha yüksek olması bekleniyor.

oturum odası

Proje Rakiplerine Nazaran Ne Gibi Farklılıklar Sunuyor

Projenin ana hedefi dev sosyal platformlar ve mesajlaşma uygulamaları için çevrimiçi bir poker odası (WhatsApp, Telegram, Facebook) oluşturmak. Bu durum henüz gelişim aşamasındaki Cash Poker Pro’ya ciddi avantaj sağlayacak.

Ayrıca Blockchain ile dağıtık ağ yapısı teknolojisini kullanarak hızlı ve anonim bir şekilde transferlerin gerçekleşmesini sağlıyor. Projenin misyonu kullanıcıların güvenebileceği merkeziyetsiz bir çevrimiçi poker ağı oluşturmak.

Günümüzün online casino ve poker sitelerinde dışarıdan manipüle edilebilen merkezi bir rasgele sayı üreteci (RNG) kullanılıyor. Kaynağın sahibi oyunu ve sonuçlarını etkileyebilir, sunucuya ve yazılım koduna erişebilir.

Böyle bir sistem güvensizliklere neden olur. Cash Poker Pro merkeziyetsiz Blockchain teknolojisi ile bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Website                                                                                                                        http://cashpokerpro.io 

Token Satış Başlama Tarihi                                                                                                26 Ekim 2017 18:00  

Token Satış Bitiş Tarihi                                                                                                       18 Kasım 2017 18:00

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 13 Oct 2017, 09:07
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.