search delete menu

Sert Düşüş Sonrası Kripto Para Piyasasında Son Durum

Yaşanan hızlı yükselişler sonrasında kripto para piyasası ciddi anlamda düşüş yaşadı. Başta Bitcoin olmak üzere Ethereum, Litecoin, Dash gibi önemli altcoinlerde %30 civarında değer kaybetti.

24 Saatte 135 Milyar $ Para Çıkışı Yaşandı

22 aralık itibariyle 615 milyar $ seviyesini gören kripto para piyasası 24 saatte 135 milyar $ değer kaybederek 480 milyar $ seviyelerine düştü. Bunun etkisi piyasadaki tüm kripto paralarda ciddi şekilde yansıdı.

Piyasanın son hali aşağıda görüldüğü üzere düşüşe devam etmekte. Toplu düşüş hareketinin kripto paraların en yüksek seviyeyi görmesinden sonra gelişi dikkatlerden kaçmadı.

Fırsat Ayağınıza Geldi

Bu tarz manipülasyonlar piyasada uzun süredir yer alıyorsanız sizi şaşırtmamış olabilir. Fakat  2017 yılında ciddi anlamda Bitcoin ve altcoinlere talep oldu buda bir süreliğine fiyatların bilinçsizce şişmesine sebebiyet verdi. Bunun sonucu olarak balinaların müdahelesi ile şu an ki noktaya geldik. İçinde bulunduğumuz durumu anlamanız açısından 27 mayıs tarihli ”Kripto Para Piyasası Adeta Çakıldı” başlıklı konuyu incelemenizde fayda var. Sonrasında alım satım için doğru kararı verebilirsiniz. Bitcoin veya altcoin almış durumdaysanız satmayın fakat elinizde nakit bir miktar bulunduruyorsanız kademeli alım yapmak için mükemmel bir fırsat.

Teknochain - 22 Dec 2017, 10:27
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.