Teknochain Kripto Para Piyasası

Bir süredir üzerinde çalıştığımız başta Bitcoin olmak üzere Kripto Para piyasası verilerine anlık ulaşmanızı sağlayacak projemizde sona gelmiş bulunuyoruz.

Kripto Para piyasası anasayfasında piyasanın genel durumuna ilişkin veriler yer alıyor. Piyasa hacmi, Günlük işlem hacmi, Bitcoin dominasyonu, Kriptopara sayısı, Aktif borsa sayısı gibi bilgileri buradan güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Bunun yanında ilk 50 Kripto Paranın (listedeki sıralama sürekli güncellenir) anlık fiyat verilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Coin hakkında daha detaylı bilgi almak için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Mobil ve masaüstünde kolay bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçladık. Kripto Parayı seçtiğinizde Bitcoin cinsinden değeri buna ek olarak saatlik, günlük, haftalık fiyat hareketi bilgisine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda seçili Kripto Paranın mevcut sayısı, Dolar ve Euro cinsinden fiyatı, günlük işlem hacmi, toplam değer gibi bilgilerde mevcut.

Masaüstü Görünüm

Mobil Görünüm

Düşünceleriniz bizim için önemli sosyal medya üzerinden veya iletişim kısmından görüşlerinizi bize iletebilir ve bu projeyi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz. İncelemek için tıklayınız.

Takipte Kal !
Paylaş
Teknochain
Bitcoin ve dijital dünyaya dair