search delete menu

Türk Lirası İle Kripto Para Alım Satımı Yapmanın Kolay Yolu : Coinfevo

İçindekiler

Kripto paraların tüm dünyada büyük merak uyandırması ve popüler olmasıyla birlikte sektöre katılan oyuncuların sayısı da büyük oranda arttı.
Türk kripto yatırımcılarının sayısının da oldukça fazla olduğu söylenebilir. Kripto para borsaları ise yatırım yapmak için olmazsa olmaz platformlar. Türk kripto para borsası sektörüne yeni katılan Coinfevo, oldukça ilgi çekici bir platform olarak göze çarpıyor.
Açılışa özel ilk hafta için komisyonsuz işlem fırsatı sunan Coinfevo sade ve kolay kullanımlı arayüzü ile Bitcoin, Litecoin, Dash, Doge, Digibyte, Zcash gibi kripto paraların alım satımını kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor.
Özellikle para yatırma ve çekme işlemlerinde genellikle sorun yaşadığımız borsalardan farklı olarak Coinfevo bir çok banka ile gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalarla göze çarpıyor.
Yatırımlarınız açısından DDOS koruması, gerçekleştirilen işlemlerin şifrelenmiş olarak kayıt altına alınması ve platform içerisinde barındırılan kripto paraların %97’sinin offline cüzdanlarda saklanması gibi özellikleriyle güvenliğin ön plana çıktığı bir platform.
Alım satım işlemlerini %0.15 komisyon oranı ile gerçekleştirebileceğiniz platformda TL ve kripto para çekim ücretleride minimum seviyede tutulmuştur. Yatırma ve çekim için limit 100 TL şeklindedir.
İlerleyen dönemlerde Grafiksel gösterimlerin eklenmesi, Döviz ile işlem yapabilme, kredi kartı ile coin satın alabilme gibi özelliklerin eklenmesi planlanıyor.

Ek olarak

Coinfevo.com kurucu ortaklarından Mahmut Sağlam ülkemizde teknolojinin hızla geliştigini fakat buna paralel olarak insanların henüz kripto paralar hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadığını belirtiyor.
Bunun için verilecek blog hizmeti sayesinde kripto paralar ile ilgili insanları bilgilendirmeyi planladıklarına değiniyor. Bu bilgi eksikliğinin zamanla aşılması ile coin borsalarında işlem yapacak büyük bir potansiyelin olduğunun altını çiziyor.
Türkiye de kayıtlı olarak faaliyet gösteren Infevo Teknoloji bünyesinde hizmete girecek olan coinfevo.com için Mahmut Sağlam her türlü şeffaf ve doğru bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğunu bunun da bize karşı bir güven oluşturdugunu sözlerine ekliyor.
Daha fazla bilgi için : coinfevo.com
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 07 Apr 2018, 16:38
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.