search delete menu

Yeni Ethereum Güncellemesi İle Şifreli Akıllı Sözleşmeler Oluşturulabiliyor

Ethereum client Parity, en son yazılım güncellemesinde on-chain özel işlemlerine destek sağlayarak, geliştiricilerin şifrelenmiş akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak sağladı.
Salı günü yayınlanan güncellemede ki en dikkat çekici özellik, geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri şifrelemesine izin veren özel altyapı desteği oldu. Bu sayede temel kod, sadece geliştiricilerin erişimine açık özel bir sözleşmede saklanabilecek.
Sürüm notlarından:
“Özel İşlemler, bir dizi izinli katılımcı için belirlenen kodları saklamanıza, değiştirmenize ve görüntülemenize olanak tanıyor. Bu sayede platform kullanıma açık olsa bile güçlü şifrelemenin ardında rahatlıkla çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.”
Özel işlemlere ek olarak, Parite 1.11.1-beta, kullanıcıların varlıklarını yeni bir Blok zincirinde anlık görüntülemesine ve geleneksel yöntemlere göre önemli ölçüde zaman kazanmasına olanak tanıyan “warp sync” işlevini beraberinde getirdi. Yeni sürüm ayrıca blokları paralel olarak doğrulama konusunda büyük ölçüde optimize edilmiş durumda bizlere sunuluyor.

Teknochain - 17 May 2018, 09:54
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.