search delete menu

Yeni Kripto Para Borsanız Sistemcoin

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kripto paralara olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu platformlara yeni katılan oyunculardan biri ise sistemcoin.com oldu. 

Geniş coin portföyü ile dikkat çeken sistemcoin aracılığı ile Bitcoin’den Stellar’a kadar 10’dan fazla altcoin alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Referans sistemi sayesinde davet ettiğiniz arkadaşlarınızın yapmış olduğu işlem komisyonlarından %20 kazanç elde edersiniz.

Tüm bunların yanında 7/24 sunmuş olduğu canlı destek borsalara bulunan iletişim sıkıntısına büyük bir kolaylık getiriyor dilediğiniz zaman ister site üzerinde bulunan mesaj bölümü üzerinden dilerseniz 0850 304 12 82 telefon numarası üzerinden veya 0531 625 18 97 numaralı whatsapp hattı ile sorularınızı sistemcoin yetkililerine iletip çözüme kavuşturmanız mümkün. 

Tabi ki borsalarda güvenlik çok önemli bu bağlamda sistemcoin kullanıcıların yatırımlarını soğuk cüzdanlarda tutarak ve bunun yanında iki aşamalı doğrulama ile güvenliği üst düzeye çıkarmaktadır.

Ayrıca sistemcoin altyapısı Çin ve Hindistanlı yazılımcıların ortak çalışması sonucu ortaya çıkmış bir platformdur. İlerleyen zamanlarda yurtdışı menşeili borsalar ile ortaklık gerçekleştirme durumu söz konusudur.

Türkçe veya ingilizce dil seçeneği ile globale hitap etme gayreti içerisinde olan sistemcoin ileride yeni dillerin eklenmesi için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

https://sistemcoin.com

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 21 Feb 2018, 18:07
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.