search delete menu

Yenilikçi Bir Platform : Luxurycoin

Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise
Bir yıl önce bu zamanlarda Bitconnect ile başarıyı yakaladım ve daha sonra Firstcoin, Regal Coin ve Hextracoin’e geçiş yaptım. Bunlar bana zaman içerisinde karmaşık ICO ormanında birçok deneyim kazandırdı.
Şimdi kripto paralar arasında umut vadeden Luxurycoin’e yatırım yapmayı düşünüyorum. Bu ICO hakkında ilgi çekici fikriler buldum ve onları burada listeleyeceğim.
Geliştirmeye katkı olması açısından Luxurycoin’lerin %13’ü satılacak ve balinalar, bu coini manipüle edemeyecek.
Çok yüksek faiz ödemiyorlar. Bu nedenle uzun vadede sistemin devamlılığı sağlanacak.
Birçok kişi geliştiricinin coini bırakıp kar edip kaçıp kaçmayacağını soruyor. Bence bu tür MLM coinlerde, kurucular da dahil olmak üzere herkesin maksimum kar elde etmesi için geliştiricilerin coini uzun vadede tutacak kadar akıllı olduklarını tahmin edebiliriz. Üye bonusu ve mevcut referans turnuvasından gayet güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Referans Sistemi

Yarışma Ödülleri


Sistemi tam olarak yapılandırmaya odaklanmışlar referans sistemi, alım-satım, cüzdan, kişisel cüzdan gibi.
Yatırımcıların kendi cüzdanları var. Bu nedenle ICO boyunca tokenlerın alım satımı mümkün olabilecek. Lansman süresince bu durum yatırımcılara ciddi anlamda kazandıracaktır.
Şu an için hedef 10 Milyon $ toplamak eğer 100 Milyon $ seviyesi aşılırsa (bu durum kripto para piyasasında hiç zor değil) token fiyatlarının x10 oranında artacaktır.
Konu hakkında daha fazla bilgi için https://LuxuryCoin.Network/
LuxuryCoin Facebook: https://www.facebook.com/luxurycoinmlm
LuxuryCoin Twitter: https://twitter.com/CoinLuxury
LuxuryCoin Telegram : https://t.me/luxurycoin
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan Teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 19 Dec 2017, 19:40
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.