search delete menu

Yerli Proje 4A Coin Ön Satış Süreci Başlıyor

Ülkemizde hayata geçirilen başarılı kripto paralardan biri olan 4A COIN son günlerde dikkatleri üzerine çekiyor.
Bitcointalk forumunda proje tanıtıldıktan sonra 4A Coin, toplam arzının %8’ini şimdiden satmış durumda. Bu projedeki, kazanç potansiyelini gören yatırımcılar fırsatı en iyi şekilde değerlendirdi.
Projenin token dağıtım şeması ise aşağıdaki şekilde

4A Coin yatırımcılarına hangi imkanları sunuyor ?

Türkiye merkezli olan bu proje yol haritasında da belirttiği gibi hedeflerine ulaşmak için gerçekçi politikalar izliyor.

Çıkış amacı dijital dünyanın en yaygın para birimi olmak olan 4A Coin; temmuz ayından itibaren 4A Coin ile alışveriş yapılabilecek olan e-ticaret platformu hazırlıyor.
Bu platform sayesinde isterseniz ürün alıcısı isterseniz ürün satıcısı olabileceksiniz.
Bu sayede 4A Coin’in değer artışının yanında :
Ürün alıcısı olarak; ürünlere, aracısız ulaşabileceğiniz için piyasadan daha uyguna alabileceksiniz.
Ürün satıcısı olarak da kendi ticaretinizi kurarak veya varolan ticaretinizi geliştirerek ekstra kazançlar elde edebileceksiniz.
4a Coin; teknik alt yapısı sayesinde hızı, güvenliği ve kolay kullanımı ile dijital para dünyasının parlayan yıldızı olmak istiyor.

Tanıtım Videosu

ICO Süreci

“En iyi para kullanılabilen paradır.” konseptiyle yola çıkan 4A Coin yerli ve yabancı birçok borsa ile irtibattadır. Avantajlı ön satış sürecinden sonra bu borsalarda 4A Coinlerinizi rahatlıkla alıp satabilir ve coinlerinizin değerine değer katabilirsiniz.
Sektörü bilen ve kazanç elde eden birçok yatırımcı da 14 Mayıs’ta başlayacak olan ‘’Avantajlı Ön Satış Süreci’’ni büyük bir heyecanla bekliyor.
Sizlerde avantajlı ön satış sürecine katılabilir ve istediğiniz miktarda 4A Coin temin edebilirsiniz.
Yapmanız gereken çok basit belirtilen kontrat adresine istediğiniz kadar Ethereum’u yollamak. Akıllı kontrat özelliği sayesinde katılım yaptığınız ETH adresinize 4A Tokenler geçer.
Uluslarası borsalara açılmadan önceki bu avantajlı ön satış süreci sadece 6 haftadır.
1 Ethereum’a 6000 adet 4A Coin tekabül edecek şekilde ilk periyot başlayacaktır. ikinci periyotta ise 6000 adet 4A Coin için katılımcıların 1.3 Ethereum yollaması gerekecektir.
Diğer aşamalarda ise periyotlar aşağıdaki gibidir :
1. Periyot = 14 – 21 Mayıs – 1 ETH =6000 adet
2. Periyot = 21 – 28 Mayıs – 1.3 ETH =6000 adet
3. Periyot = 28 – 04 Haziran – 1.6 ETH =6000 adet
4. Periyot = 04 – 11 Haziran – 1.9 ETH =6000 adet
5. Periyot = 11 – 18 Haziran – 2.2 ETH =6000 adet
6. Periyot = 18 – 25 Haziran – 2.5 ETH =6000 adet
Örneğin: Birinci periyotta Ethereum cüzdanınızdan 0.1 ETH yolladığınızda hesabınıza 600 adet 4A Coin gelirken, altıncı periyotta 0.1 ETH yolladığınızda 240 adet 4A Coin alabileceksiniz.
14 Mayıs itibariyle avantajlı ön satış aşamasında yatırımınızı hızlı bir şekilde yapabilir; bu sayede 4A Coinlerinizi bir sonraki periyotlarda alacağınız fiyatlardan daha uygun bir fiyata almış olursunuz.
Ayrıca proje geliştiricilerinden Muzaffer Toramantekin ”Dünya dijitalleşiyor, Türkiye olarak biz de bu dönüşümde yer almalıyız. Geriden takip eden değil; önde yol gösteren olmalıyız.” diyerek ekliyor.
Daha detaylı bilgi için : Website  – WhitepaperKaynak KodlarTelegramTwitter
Sorumluluk Reddi: Bu metin sponsorlu bir makaledir. Bahsi geçen ürün ya da hizmetle alakalı oluşacak durumlardan teknochain.com sorumlu tutulamaz. Reklam politikamız hakkında bilgi almak için Reklam / Advertise

Teknochain - 13 May 2018, 13:33
Soruların mı var?
Soruların mı var?
Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş cevapları birlikte bulalım!
Etiketler
Sosyal Medyada Paylaş
Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.